Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kisebb embriobol lehet meg...

Kisebb embriobol lehet meg egeszseges magzat?

Figyelt kérdés

8+2 hetes terhes vagyok ezt fixen lehet tudni mert lombik baba. Es ma az uh-n 7+5nek mertek a mereteit, tobbszor is megmerte a doki, egyszer 7+6 lett de az volt 7+4 is ha jol lattam. Nagyon meg vagyok ijedve, hiszen a terhesseg tuti 8+2.

Lehet meg egeszseges bebi?:(


2022. ápr. 5. 21:36
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nagyon jó! Gratulálok!
2022. ápr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet! Mm-ben nem tudod esetleg a mért értékeket? Kapott uh képen rajta van? Mi most várjuk, hogy begyorsul-e esetleg a fejlődés. 8 hét + 0 nap a mai. 7 hét + 4 napon 6 mm-t mért mindössze az orvos.
2022. ápr. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Fuha ha jol emlekszem nekem 7+2-n 12 mm volt, utana viszont 8+2 asszem 17-et mert amig eleg keveske novekedesnek szamitott. (Amugy teljesen mas miatt kellett akkoriban hetente mennem, hematoma…) azota mar 12 hetes es teljesen behozta magat koranak megfelelo minden :)
2022. ápr. 29. 14:28
 24/24 anonim ***** válasza:

Köszönöm a választ! Jelentősen nagyobb volt akkor a babád ugyanabban az időszakban. Örülök, hogy nálatok behozta a “lemaradást” 🙂


Nálunk attól tartok nem lesz ilyen jó helyzet sajnos.. 😕 A hematoma mellé nálunk egy hirtelen nőtt polip is van, ami viszont a progeszteron kúra kezdete óta látványosan csökken.


Jövő hét keddig megy a töprengés várakozás. Ha nem nő 1 hét alatt látványosan, akkor bizony szomorú vége lesz a dolognak 😕

2022. ápr. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!