Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » HA volt egészséges gyermek...

HA volt egészséges gyermek szülés,utána hasban-pocakban elhalt baba vetélés,halva szülés miatt,utána még lettetek terhesek,mennyi év,idő telt el?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 18. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Nagymamám esetét tudom leírni. 22 évesen megszülte anyukámat, majd elvált, újraházasodott. 36 évesen terhes lett, 30. hét környékén elhalt a magzat. 40 évesen szülte meg az egészséges nagybátyámat.
2021. ápr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

2éves a fiunk. Kb 1éves volt, mikor újra belevágtunk. 12hetesen vesztettük el a babankat, senki nem tudja miért. 1hónapot kihagytunk a műtét után, majd a 2.hónapban újra terhes lettem.

Most a 16.héten járok, minden okés.

2021. ápr. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámnak az első terhessége terminus végén halvaszüléssel végződött. 1,5 évre rá jöttem én.
2021. ápr. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!