Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól használtatok terhes...

Mikortól használtatok terhes párnát? Segít e?

Figyelt kérdés
Pár napja felébredek éjszaka, vagy reggel korábban arra, hogy nyomás van a hátamban. Az oldalamon alszom, váltva (most és alapjáraton is). Segíthet ilyesmin a terhes párna? Illetve ugyanúgy a légszomj is előjött pár napja. Nem egész napos, csak előfordul. 26 hetes vagyok egyébként. A légszomjról olvastam, hogy sajnos természetes velejárója lehet a terhességnek, de a hátfájásra, nyomás érzésre van valami praktikátok esetleg? Csak éjszaka fordul elő, alvásnál, nappal nem fáj, nyom.
2022. ápr. 6. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Mikor nagy volt a hasam a lábam közé vettem és úgy kényelmes volt aludni.
2022. ápr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

2 terhességem volt, sosem használtam, nem is hiányzott.


Egy plüss plédet csavartam fel, azt tettem a lábam közé, de azt is csak az utolsó 2-3 hétben.

2022. ápr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Nekem már az elején jól esett, mert az oldalamon alszom, és húzódott a hasam.
2022. ápr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Amióta nő a hasam, jól jön. Nekem nagyon fáj a hátam a kezdetektől, ha nem párnázom ki magam minden irányból, akkor nem tudok aludni. Hol a derekam támasztom meg vele, hol a lábam között van, hol ölelgetem csak és a pocakom alá gyűröm egy részét. Nagyjából 4 hete (30 hetes korom óta) már akárhova megyünk, ahol ott fogunk aludni, viszem magammal. Nélküle már végem. :D
2022. ápr. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! 😊


Szerintem nekem is már húzódik a hasam is, igaz, nem régóta, de pl. tegnap éjszaka történt, mikor megfordultam, hogy olyan nehéznek éreztem. Meg ugye a nyomás a hátamban is jelen volt. Eddig szuperül aludtam, az elmúlt 4 éjszaka történtek csak ilyenek. Ezért gondoltam, hogy rakerdezek, hasznos e, segít e valamiben. 😊

2022. ápr. 6. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!