Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb 4 hetesen 5 mm petezsák?

Kb 4 hetesen 5 mm petezsák?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Febr 17-én volt meg utoljára, márc 11-én volt pozitív az lh tesztem és márc 26-én a terhességi.

31-én voltam dokinál, mert stresszeltem magam:D

Azt mondta h nem vagyok még 5 hetes sem (nyilván), 5 mm volt a petezsák akkor.

Nem kicsi ez? Vagy pont jó?

22-én megyek megint.



2022. ápr. 8. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Örülj neki, hogy egyáltalán látott petezsákot. Tök felesleges orvoshoz rohangálni ilyen korán, és mint látszik, értelme sem volt, mert megnyugvás helyett ide írogatsz ki kérdést....
2022. ápr. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Bár az 1-es válaszoló kicsit nyersen fogalmazott, igazat adok neki. És egyébként is 9 hónap áll rendelkezésre a fejlődésre, 4 hétnél még azért nem lehet nagyobb méreteket elvárni. S ha a méretén a doki egyenlőre nem aggódott, te miért teszed?
2022. ápr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

Örülj a petezsáknak de semmit sem jelent sajnos.Már a fogantatáskor eldől mi lesz a terhesség sorsa.Nekem is szép petezsák volt majd 3 hét múlva szikhólyag embriócsomóval ez volt 6 hetesen.Ezután missed ab lett.

Nem lehet tudni mi lesz.Szerintem reménykedj és próbálj nyugodt maradni mert ezt nem tudod befolyásolni bármennyire is szeretnéd.

Remélem neked sikerül!

2022. ápr. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2-es

Nem is vártam nagyobb méretet. 1 baba lesz (remélem!) nincs viszonyítási alapom mi a jó és mi a nem. A dokim meg semmit nem mondott, a papíron is csak terhesség gyanúja áll. Azt mondta hogy 3 hét múlva már többet lehet látni.

2022. ápr. 8. 15:46
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt mondta, akkor így van. Gondolom orvos lèvén nem akar biztatni, mikor egy ilyen idős terhességgel(?) bármi történhet. Várj türelemmel és tényleg legyél nyugodtabb!
2022. ápr. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Első terhességemnél 5 hetesen már megnézett az orvos. Inszem volt, így korán megnézte jó helyen van-e. Petezsákot látott, örültem meg minden. Rá 3 hétre voltam újra ultrahangon és ott kiderült, hogy az eslő vizsgálat után kb. egy héttel már nem fejlődött tovább. Jó nagy pofára esés volt. Most spontán terhességem van, 14 hetet töltöttem, de semmit nem merek készpénznek venni, pedig túl vagyok a genetikai ultrahangon, kombinált teszten. Az biztos, hogy bizakodni jobb, mint rettegni. Én minden jövőbeni tethességnél legkorábban 8. héten mennék, ha nincs gond. Most mennem kellett már 6 hetesen pecsételés miatt, de ha ez nem lett volna most sem mentem volna csak a 9. héten.
2022. ápr. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Terhes vagy, de korán mentél. Petezsák van benned,az jó jel
2022. ápr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért csak gyanúja van a terhességnek, mert hála annak, hogy ilyen korán mentél, élő embriót nem láthatott. Az feltétele a terhesség megállapításának.

Nekem már van egy gyerekem, de ettől függetlenül sem tudom, hogy mekkora 4 hetesen a szikhólyag. Számításaim szerint kb akkora lehet, mint neked. Nekem 5 hetesen 10 mm volt, abból ha napi 1 mm-t visszaszámolunk akkor nagyjából kijön a 4 mm a 4 hetes terhességre. Én azt hitten anno mikor mentem, hogy 6 hetes is elmúltam már, de az UH szerint 1 héttel kisebb volt. 3 hét múlva már mindennek kell látszódnia, beleértve az embriót is, szívhanggal.

2022. ápr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hét 6 napnál 4 mm átlagos méretet írtak a papírra. (Amúgy 6*2 mm-t mondtak.) Nekem baba lett belőle, májusra várom.
2022. ápr. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!