Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhességnèl a magzat...

7 hetes terhességnèl a magzat mérete 4,4 mm(CLR). Nem találtak szívhangot. Van még remény?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 10. 14:44
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Isten velük 🙁🙁 Nagyon szerettünk volna őket! Nagyon rossz! 🙁🙁
2022. ápr. 12. 22:24
 22/26 anonim ***** válasza:
9 és a 15 vagyok!Nekem 4 vetélésem volt,persze,hogy rossz.De pár hét és előre fogsz nézni és újra terhes akarsz majd lenni!Legalábbis nekem mindig így volt.A legutóbbinál még ki sem tudtam rendesen sírni magam mert csináltuk a házat,főzni kellett a rokonoknak akik segítkeztek stb..senki nem tudta mi zajlik bennünk ,csak a férjem és én.Mi ezért nem is mondtuk senkinek,hogy terhes vagyok...😔Ez 8 hónapja volt,azóta nem jött össze.Mindennek oka van,ezt is elfogadom.
2022. ápr. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Szia

Sajnos tudom min mégy keresztül,tudom nincs az a szó ami ilyenkor enyhítheti a fájdalmat

Elözö válaszolòval együtt érezve szintén 4vetèlés (kettö korai és két mèhenkívüli terhesség) után mondom hogy okkal történt,ès legközelebb minden jó lesz csak bíznod kell benne

Légy erös,és adj idöt magadnak hogy testileg ès lelkileg felépülj

Minden jót


Kedves 22-es neked is a legjobbakat kívánok és szīvböl kívánom hogy mielöb anyuka lehess mert megérdemled

2022. ápr. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm!🥺
2022. ápr. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Túl vagyok a műtéten, köszi mindenkinek 🙁
2022. ápr. 14. 00:41
 26/26 anonim ***** válasza:

Én is nemrég lettem túl a műtéten.Nehéz volt de örülök hogy túl vagyok rajta.Csak előre kell nézni és a következő terhesség már valószínű sikeres lesz.

#3

2022. ápr. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!