Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogínygyulladás miatt fájhat...

Fogínygyulladás miatt fájhat a nyirokcsomóm?

Figyelt kérdés

13 hetes kismama vagyok, tegnap óta borzasztóan fáj a bal alsó bölcsességfogamnál az ínyem. Be van duzzadva, alig tudok enni, és nyelni is, szerintem kezd rámenni a nyirokcsomómra (manduláim már nincsenek), olyan mintha a fél torkom is be lenne gyulladva. Ja és ez a fogam még csak most nő. Lehet, hogy ez okozza a fájdalmat is. A fogam nem fáj, csak a torkom és az ínyem. Dokihoz nem tudok menni csak a jöv.héten, de már éjszaka is erre kelek fel.

Tudtok esetleg segíteni? Köszi


2010. szept. 15. 15:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Ó szegény.. szerintem a bölcsességfog növése okozza. Nekem ez szinte évekig elhúzódott. De szerintem mindenképp menj dokihoz, nehogy később nagyobb fájdalmat okozzon :-(
2010. szept. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!