Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi aranyér visszahúzód...

Terhességi aranyér visszahúzódhat pár nap alatt?

Figyelt kérdés

24hetes kismama vagyok.

Pár napja volt egy nehezebb székletürítésem, ami kissé fájt is. Tegnap már kicsit éreztem pisilésnél is, hogy valami kellemetlen odalent.. ma "fedeztem fel", hogy valami nem a szokásos a fenekemnél, gyanítom ez lenne az aranyér. Néha kissé kellemetlen, de nem mondanám hogy fáj alapvetően, ha rám jönne a nagy wc-zés, biztosan fájna megint.

Reparon krémet használhatok rá? 1 hét múlva megyek orvoshoz, addigra azért jó lenne, ha kicsit rendbe tudnám kapni, nem szeretném a húsvétot sem kellemetlenül érezve magamat tölteni :/ vagy van valami bevált praktikátok, amitől rendbe johetek gyorsan? régebben is volt, még terhesség előtt, hogy 1-1 nehéz székelés után 1-2 napig fájt a fenekem, de akkor sosem figyeltem hogy vajon aranyér lehet e.. de magától elmúlt akkor.


2022. ápr. 13. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szülésnél jött ki, előtte sosem volt. 2-3 nap alatt múlt el. Különösen nem kezeltem semmivel.
2022. ápr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sperti kúp és krém.

Szüléskor diónyi aranyerem lett,mondta is a doki, hogy már használjam.

Detralex is jó mellé.

2022. ápr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen, jo ra a reparon. Meleg furdozest keruld, inkabb zuhanyozz. És tangát se viselj.Igyal sokat. Nekem ket kiskanal utifumaghej vizben elkeverve + 4 db zabkorpa tabletta segiti a mindennapjaimat 😁.
2022. ápr. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Reparon nekem is bevált,meg a bugyi használat...

Pedig tangás vagyok,de ennyi bajom legyen,nyáron esetleg ha feszülős rövidnacit,vagy leggingst veszek majd fel,akkor majd legfeljebb tangára váltok

Májusban szülök 🙈🙏

2022. ápr. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!