Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyenkor tuti nem fejvégű?

Ilyenkor tuti nem fejvégű?

Figyelt kérdés

Rúgást csak lent,köldök alatt érzek bár szerencsére elég keveset rúgdos. Mocorogni sokat mocorog és van, hogy ki is nyomja magát olyna mintha a kis feje lenne, de nem vagyok benne biztos, de eléggé gömbölyű.. Mozgást csak fent érzek, illetve a hasam jobb oldalán, de köldök felett.

20 hetes uh-n fejvégű volt, 24 hetesen voltunk 5D uh-n ott már faros volt. Most vagyok 29hetes.


Bocsiii a hülye kérdésért, de első baba. 🙈


2022. ápr. 15. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Annyi helye van, hogy délelőtt fejvégű, ebédkor faros és este haránt van.

(Ezt 31 hetesen mondta nekem a dokim)

2022. ápr. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok szakértő, csak azt tudom elmondani, amit én tapasztaltam.


A fiam végig faros volt, és annyira lent éreztem mozogni, hogy szinte a szeméremdomb tetejénél lehetett kitapintani. Többek között ezért sem engedtem senki másnak a fogdosást, csak a férjemnek.

2022. ápr. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egeszen a vajudasig befordulhat. Fekvesrol a 34. hetig nem lehet beszelni, csak pillanatnyi allapotot jelent.
2022. ápr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

32 hetesen még faros volt, 33 hetesen már fejvégű. Amíg faros volt, sokszor éreztem lent rugdosni, túlzás nyilván, de szinte mintha már kidugná a lábát a hüvelyemen. Borzasztó érzés volt.

Amióta megfordult, állandóan feszítő érzésem van csípő- és szeméremtájon, gondolom a fejével keresi a helyét. :) Rugdosást pedig vagy jobb oldalt érzek köldök vonal magasságában pl., vagy gyomortájt.

De néha még ígyis elgondolkodom mit művelhet, mert mégcsak a 35. héten járok, de néha olyanokat mocorog, hogy csillagokat látok és fogalmam sincs melyik testrésze hullámzik egyik oldalról a másikra. Látványra is ijesztő. :)

2022. ápr. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!