Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27-dik héten a babán még...

Eenikő96 kérdése:

27-dik héten a babán még fejvégű fekvésben volt, a 30-dik héten viszont már faros lett. Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Azóta úgy érzem, mintha próbálna beforogni, de mintha megragadt volna a haránt pozíciónál. Úgy érzem egyik nap a bal oldalon vannak a lábacskái, a másik nap pedig már a jobb oldalon. Valaki tapasztalt hasonlót? Nagyon meg vagyon ijedve, hogy baj van :(

2021. szept. 8. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem folyamatosan forgott. A 21 héttől kórházban feküdtem, sok uh volt. Vagy faros volt vagy haránt. A szülés előtt 3 nappal még haránt volt. Elkönyveltem, hogy császár lesz. Szülésre befordult.

Minden rendben van vele.

2021. szept. 9. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 30. héten faros volt, előtte végig harántos. 36. heti kötelező uh-n fejvégű, aztán 3 nap múlva megint nézni kellett uh-n mert gond volt, akkor megint faros. 😄
2021. szept. 9. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm❤️


Valahol azt olvastam, hogy ez bajt jelenthet, ezért nagyon megijedtem :(


De így megnyugodtam!!

2021. szept. 9. 06:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! A baba addig forog, míg van helye 😊

Boldog babavárást

2021. szept. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!