Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kritikus 12 hét után sem...

A kritikus 12 hét után sem lehet gyógynövényes teát inni? Vagy van olyan amit egyáltalán nem lehet inni?

Figyelt kérdés
Azt egyik gyógynövényes teára sem írják, hogy terhesség alatt meddig nem lehet inni…

2022. ápr. 18. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mire szeretnéd inni?

Van a patikában meghülesre amit terhesen is lehet inni 12hét előtt is

Én nem csak náthásan iszom, hanem csak az íze miatt.

2022. ápr. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Általában mindenre ittam mindig, gyógyszer helyett…nem szeretek gyógyszereket szedni, ezért fejfájásra és mindenfélére ittam. Bár az ízét én is szeretem, de nagyon ritkán ittam csak úgy, viszont így várandósan sok panaszom van ezért is érdekelne a dolog.
2022. ápr. 18. 10:41
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
Gyakorlatilag minden gyogynövényes teát lehet inni, ha több vízzel készíted, akkor csak annyit számít, mint a víz.
2022. ápr. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Gyuri bácsi lányának van egy füves könyve várandósság idejére, hogy mit javasolnak és nem javasolnak különböző tünetekre ilyenkor. Én ajándékba kaptam a főnökömtől, mert tudta, hogy nagy gyógyteás vagyok. :) Abban szerintem jól össze van szedve mit lehet és mit nem. Persze nem egy-egy csésze teától lesz baj... de tartósan van amit nem kéne mondjuk egy megfázás esetén.
2022. ápr. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Köszönöm, hogy leírtad, be is fogom szerezni a könyvet🙂
2022. ápr. 18. 11:15
 6/7 A kérdező kommentje:
Mégegy kérdés. Mi a pontos neve a könyvnek?
2022. ápr. 18. 11:17
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ő az: [link]

Én pl. a covidot is ezzel vészeltem át, de amikor a gyomorégés jött be, akkor is fellapoztam. Szerintem ennyi pénzt megér azoknak, akik inkább ilyenekhez nyúlnak mintsem gyógyszerekhez. :)

2022. ápr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!