Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ciszta, vagy terhesség?

Laura7 kérdése:

Ciszta, vagy terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ebben a hónapban nem jött meg a mensim és 13.án volt egy pozitív tesztem, a melleim borzasztóan fájnak és állandó émelygésem, hányingerem van, viszont UH-n még nem látott semmit a doki egy kis ártalmatlan cisztán kívül. Azt mondta 10% kb hogy terhes vagyok, mert még nem lát semmit...menjek vissza 1 hét múlva.

Holnap kell vissza mennem UH-ra,hogy megnézze van-e már valami.

Szerintetek ha még mindig nem lát semmit sem, akkor ezek a tünetek lehettek a cisztától? 🤔



2022. ápr. 19. 18:51
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Most elvileg hány hetes vagy?Kb kérdezem csak.Szerintem mai nap is korai volt és azért nem látott semmit az orvos.Mikor kellett volna hogy megjöjjön a menzeszed?
2022. ápr. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

3.a körül kellett volna megjönnie.

13.án volt először pozitív tesztem.

Azt mondta az orvos,hogy 1-2 hetes lehetek.

2022. ápr. 20. 15:29
 13/27 A kérdező kommentje:
Ha az vagyok... de nem lát semmit se így nem mondja, hogy terhes vagyok
2022. ápr. 20. 15:32
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Tehát 10 napos késésnél a doki azt mondta, hogy 1-2 hetes terhes lehetsz?

Szerintem villámgyorsan válts dokit, mert ez a Lehel piacon vehette a diplomáját...

2022. ápr. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy 1-2 hetes lehetsz.Van az 3-4 hét is.1 hét múlva ha semmit sem lát akkor én kétlem hogy te terhes vagy.Petezsáknak minimum látszódnia kell 1 hét múlva.Hcg vérvétel se ártana azért.
2022. ápr. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Viszont most csináltam itthon egy tesztet és negatív. Lehet, hogy elment...ha az is voltam..?😢
2022. ápr. 20. 16:14
 17/27 anonim ***** válasza:

Valami nem stimmel a dátumokkal, vagy a dokit nem számol jól, vagy esetleg te irhattál valamit rosszul?

Mai tesztnek már rég erős pozitívnak kellene lennie, ha 13án volt először pozitív teszted.

Arról tudnál képet feltenni?

2022. ápr. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
63%

Ha 30án jött meg utoljára a vérzésesed, mégha barnás volt is, akkor nagyon nagyon korán teszteltél, hisz beágyazódni se tudott. Ha pedig az azelőtti mensidhez nézzük kb 7 hetes lennél, ahol is mindent látni már és leugrik rögtön a 2. csik a tesztről.

Valami nem jó a dátumokkal amit írtál,sajnálom :( A dokid sincs a toppon.. 2-3-4 hetes terhességet szerintem nem is látni még uh-n.

2022. ápr. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Hát én mást nem tudok írni, csak ami volt.. 30.án barnázásom volt, másnap is volt még egy kicsi. Elkezdett nagyon fájni mindkét mellem,felpuffadtam, és émelyegtem össze vissza. Ezért elmentem 13.án orvoshoz, akkor ott csináltam tesztet ami pozitív lett. Akkor azt mondta, hogy kb 1 hetes lehet, mert még nem lát semmit se UH-n. Menjek vissza 1 hét múlva. Másnap reggel csináltam itthon egy tesztet, az már negatív lett. Ma voltam nála, még mindig nem lát semmit sem, csak azt látja, hogy a 2cm-es cisztám eltűnt. Azt mondta menjek vissza 1 hét múlva megint... Most itthon megint negatív lett a teszt... viszont akkor ha mondjuk el is ment időközben, akkor ezek a tünetek miért maradtak meg?

A mell fájdalmam a legintenzívebb, és ezt nem tudom "hova tenni"

Már teljesen össze vagyok zavarodva 🤦‍♀️ 😖😓😓

2022. ápr. 20. 16:38
 20/27 A kérdező kommentje:
De nagyon hálás vagyok a segítségért!!!
2022. ápr. 20. 16:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!