Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ciszta, vagy terhesség?

Laura7 kérdése:

Ciszta, vagy terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ebben a hónapban nem jött meg a mensim és 13.án volt egy pozitív tesztem, a melleim borzasztóan fájnak és állandó émelygésem, hányingerem van, viszont UH-n még nem látott semmit a doki egy kis ártalmatlan cisztán kívül. Azt mondta 10% kb hogy terhes vagyok, mert még nem lát semmit...menjek vissza 1 hét múlva.

Holnap kell vissza mennem UH-ra,hogy megnézze van-e már valami.

Szerintetek ha még mindig nem lát semmit sem, akkor ezek a tünetek lehettek a cisztától? 🤔



2022. ápr. 19. 18:51
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

1-2-3-4 hetes várandóság esetén nem nagyon vannak tünetek, mert kb az elmaradt mensi körül kezd el jelentősen termelődni a HCG ami a tüneteket okozhatja. Addig kb minden belemagyarázás is lehet, vagy PMS.

Nekem a 6. Hét vége felé jöttek először a tünetek.

2022. ápr. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Az elmaradt mensim az már 3 hete volt. Ezt a nagy mell fájdalmat ha akarnám se tudnám beképzelni...
2022. ápr. 20. 16:55
 23/27 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos nem vagy terhes, mert ha 3 hete maradt ki,6-7 hetes kellene hogy legyél, és ott mindent lát már az orvos, sőt, sokaknál már szivhang is van.
2022. ápr. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
22%
Nincs kőbe vésve! Nekem is 3 hét késés után lett először peteeresem és rá 2 hétre pozitív tesztem! Van remény!!!
2022. ápr. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Én már sajnos feladtam a reményt.

13.án volt egy pozitív tesztem, de azóta is csak negatívat csináltam... az orvos se lát semmit. Szerintem jövőhéten se fog látni semmit.

Ez van... szerintem biztos kémiai terhesség volt ami elhalt ☹

2022. ápr. 21. 14:23
 26/27 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Tegnap "megjött" de még mindig kevés vérzés... viszont éjszaka valami borzasztó fájdalommal szaladtam a wcre... azthittem leájulok róla... olyan szintű görcsölésem van azóta is, amit még nem éreztem, pedig alig vérzek.

Hiába veszek be görcsoldót, fájdalom csillapítokat amik eddig beváltak.

Nem múlik, holnap megyek orvoshoz,

Nem akarok hülyének tűnni, de ez lehet vetélés, ha esetleg terhes voltam és elhalt, az most ürülne ki?

2022. ápr. 27. 19:28
 27/27 anonim ***** válasza:
Szia!Lehet vetélés persze.
2022. ápr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!