Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek volt hasonló értéke és...

Kinek volt hasonló értéke és mi lett a terhesség végkimenetele??

Figyelt kérdés
A fogantatástól számítva 2-2,5 hét utan a hcg-m 82 volt. Doki azt mondta, pár nap múlva meg kell ismételni mert szerinte alacsony. Érdekelne, hogy másoknak hasonló értékkel, hasoó időben, mi lett a vége?? És amit a leleten látok referenciaértéknél hogy a terhesség x-edik hetében, azt kb a fogantatástól kell érteni vagy az utolsó menzesz első napjától? Köszi ha tudsz segíteni.

2022. ápr. 20. 12:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Ebben senki nem tud neked segíteni, mert te nem vagy mások. Vagy így lesz, vagy úgy.
2022. ápr. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A terhesség korát az utolsó menstruáció első napjától számítják.

Sajnos tényleg elég kevés.

2022. ápr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Senki semmit nem számol a fogantatás napjától, mert az lutri (nyilván lombik esetén más).

Valóban ennyiből nehéz bármit is levonni, mert senkinek nem termelődik ugyanúgy a hcg, illetve egy érték önmagában kevés ahhoz, hogy messzemenő következtetést lehessen levonni. Az számít, hogy duplázódik-e az érték minden 48-72 órában.

Anno amúgy nekem azt mondta egy védőnő, hogy 6 hetesen (ahol kb te is vagy) az a jó, ha 200 felett van, akkor lehet bizakodni, ehhez képest neked alacsony, DE! még ez sem jelenti azt, hogy nem is lesz jó. Ilyenkor ez egy ilyen türelem játék, nem tudsz mit tenni.

2022. ápr. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
En csak annyit tudok h nekem fogantatastol szamitva 19napon 2480 volt a hcg es elvileg 2 naponta duplaozdik. Szoval ki tudod szamolni nekem mennyi volt korabban. Az elozo terhessegemnel ugyanebben az idoontban 1870 volt.
2022. ápr. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kedves Első! Igazából nem segítséget kértem, hanem tapasztalatokra voltam kíváncsi. A többieknek köszönöm.
2022. ápr. 20. 14:19
 6/12 anonim ***** válasza:
31%
Nekem 2,5 hetesen 165 volt a hcg-m majd 4 hetesen már petezsák is volt uh-n tehát akkor 1500 feletti lehetett a hcg-m mert az alatt nem nagyon látni semmit.Kérdező nem tudni mi lesz de idegeskedj.Megértem hogy izgulsz de ezt sajnos nem tudja az ember befolyásolni.Nekem jól indult minden aztán missed ab lett mégis a vége.Neked lehet sikerül.Drukkolok!
2022. ápr. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
ne idegeskedj azt akartam írni
2022. ápr. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A negyedik héten majdnem 600 volt a HCG szintem. Amikor ilyen kicsi volt elvetéltem. Ha növekszik de lassan, az sem jó, mert akkor esélyes a méhen kivüli. Majd írj, mi lett a következő vizsgálat ereménye.
2022. ápr. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Mi lett végül? Ha olvasod még…

2022. jún. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
12 hetes kismama vagyok :)
2022. jún. 11. 17:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!