Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Innen mar jók az esélyek a...

Innen mar jók az esélyek a 12.hétig?

Figyelt kérdés

Nyilván tudom, hogy bármikor történhet bármi, de ahogy a statisztikákat nézem, többnyire 5-9hét között van a legtöbb vetélés.

Én most vagyok 10+4 és a mai uh-n mindent rendben találtak, akkor talán már nem is lesz baj?


2022. ápr. 20. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, minél több idő telik el, annál esélyesebb, hogy megmarad a babád. De ahogy írtad, sajnos bármikor megtörténget a baj bárkinél. Én kb a 28. héttől tudtam csak nyugodt lenni az első babánál. Akkortól van az, hogy ha korábban megszületik, jó eséllyel marad életben.
2022. ápr. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt sajnos nem lehet előre tudni. Az én babámmal a 10 héten mindent rendben találtak, aztán később genetikai vizsgálat igazolta, hogy gond van. Remélhetőleg minden rendben lesz. A legtöbb vetélés valóban korábban történik, de jóval később is előfordulhat. Mindenesetre ne is gondolj erre. Kívánom, hogy minden rendben legyen!
2022. ápr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
nem szabad neked idegeskednek, mert nem lesz baj. Baj és probléma bármikor előfordulhat, mert a természet sajnos ilyen. 12.hétig még bármi történhet, de veled ne történjen semmi rossz ezt kívánom neked és babádnak a pocidban. Sok édesanya 12. heti vizsgálat után nyugszik meg igazán, bármelyik gyermekét is várja. Nem azt mondom, hogy 12.hét után nem történhet baj. A terhesség előrehaladtával egyre több esélye van a babának, egészségesen megszületni és világon élni probléma nélkül.
2022. ápr. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincs garancia de statisztikailag egyre kevesebb az esély. 39. Héten is lehet baj, sőt szülés közben is, szóval olyan nincs, hogy akkor innen már nem lehet baj. Csak talán nem lesz.
2022. ápr. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a 12. héten örültem, hogy elértük a kritikus időszak végét. Ugyanazon a héten bevéreztem, egy hónapig még folyamatosan véreztem utána. 😞Úgyhogy bármikor felléphetnek sajnos komplikációk. Viszont jelentem, jól vagyunk, már 24 hetesen❣️☺️
2022. ápr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen tudom, en most a spontan betelesre gondoltam leginkabb, ami mindenfele komolikacio nelkul jon:(
2022. ápr. 21. 07:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt sajnos ahogy mondták semmi sem garantálja, hogy ne történjen baj. Tényleg csaj nyugodj meg és hesegesd el ezeket a félelmeket, biztos minden rendben lesz. Én is aggódom folyton, hogy vajon jól van-e. :) De azzal nem lesz jobb, ha ezen rágjuk magunkat.


14 hetes kismama 😊

2022. ápr. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!