Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes körüli kismamák hogy...

6 hetes körüli kismamák hogy vagytok? Ha voltatok már ultrahangon mit láttatok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 08:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Én pont ma vagyok 6 hetes. Jól vagyok (fáj a mellem, meg az sem jó, ha eszek, az sem, ha nem... de ez nem zavaró még)

Dokinál nem voltam, 8 hetesen megyek előszőr.

(Már van egy lányom, így már tapasztalt vagyok, felesleges elsietni)

2010. szept. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 7 hetes vagyok. A mellem nagyon feszül, fáradtabb vagyok, az 5. hét körül nagyon fáztam, lehetett akármilyen meleg, én majd megfagytam, és nagyon változékony volt a hangulatom. Ja, és 2 óránként éhen akarok halni :) Múlt héten voltam ultrahangon, már lehetett hallani a szívhangját, de jövő héten megyek a saját orvosomhoz, és ott csinálnak megint ultrahangot.
2010. szept. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem is a mellem feszül nagyon! Kedves utolsó, mekkora volt a babád? Nekem 5mm-es, és 6 hét 1 napos voltam.
2010. szept. 16. 08:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó vagyok. Nekem 4mm-es volt akkor a baba, és 21 mm-es a petezsák. Hétfőn csinálnak megint ultrahangot, kiváncsi vagyok mennyit nőtt :) Rosszulléteid nincsenek?
2010. szept. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Merre laktok? Hol fogtok szülni?
2010. szept. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Budapesten lakunk. Jövő héten a XIV. Thököly útra megyek a Krama Kft rendelőjébe. Még nem tudom hol fogok szülni, mivel a férjem nemrég kezdett el külföldön dolgozni, és ha minden jól megy, és én is kitudok már menni, akkor kint fog megszületni a baba. Ti?
2010. szept. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi Fejér megyében lakunk, és a Szent Imre Kórházban fogok szülni.
2010. szept. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!