Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmennétek a sürgősségire...

Elmennétek a sürgősségire ezzel vagy ráér hétfőig?

Figyelt kérdés
Ma reggel észleltem magamon a hüvelygombát, elég kellemetlen. 20 hetes vagyok, szerintetek ráér hétfőig?
2022. ápr. 23. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

2 napon nem fog semmi múlani.

Ha van nyitva patika a közeledben, vegyél canesten combit...

2022. ápr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Engem ilyen problémával a sürgőssegin kiröhögtek, majd közöltek, ez nem sürgős eset.

Nekem a doki a canesten kombit mondta

2022. ápr. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem mentem ezzel soha sehova. Canesten és kész. Ha azzal se múlik,majd akkor menj
2022. ápr. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez természetesen nem ügyeleti probléma. Gombára van egy rakás készítmény, ami vény nélkül kapható és terhesség alatt is használható. Ha arra nem múlik, akkor jövő héten elmész orvoshoz...
2022. ápr. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen vicces en mikor kiirtam nemreg egy ilyen kerdest, aminek inkabb olyan hangvetele volt h nem mennek be emiatt ugyeletre csak patika engem mindenki lehordott🤣 h veszelyeztetem a terhessegem😅
2022. ápr. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Egy gombával igyan mit veszélyeztetsz? Semmi baja nem lesz tőle, csak kellemetlen. Ez nem ügyeletre való panasz.
2022. ápr. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipoben jarok csak eppen en nem tudom eldonteni h gombas v bakterialis… es vszeg az orvos se fogja tudni eldonteni mivel napi 2 proegszteron huvelykupot kell hasznalnom igy se a huvelyvaladek milyenseget nem latja se leoltast nem tud csinalni

Van vmi amit terhesen lehet hasznalni es gombasra es bakterialisra is jo?

2022. ápr. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát a tenyésztést meg lehet csinálni attól, hogy progeszteront használsz...

Egyébként van több kombinált készítmény is, ami jó gombára és baktériumra is, de vénykötelesek. De hétfőig semmi bajod nem lesz belőle. Hüvelyi fertőzéssel nem megyünk ügyeletre se terhesen, se nem terhesen.

2022. ápr. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt mondtak nem tudnak csinalni hiszen az egesz huvelyfal tiszta progrszteron raadasul az egy nagyon “sticky” cucc.
2022. ápr. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!