Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Masodik terhessegnel korabban...

Masodik terhessegnel korabban szuletethet esetleg a gyermek, elofordulhat, a masik miatti aktivitas, terheltseg miatt?

Figyelt kérdés
Fiam masfel eves,nem tudok pihengetni mellette,gyakrqn enelem stb, ezzel nincs is gond, amugy se tudnek megulni. De 30.hetes terhes vagyok, es elozovel sose volt gorcsom, haskemenyedesem..most mar az elejétől van, de ujonnan nagyon faj meg setalni is,feszul a derekam, medencem szeméremcsontom,combtovem..de sirni tudnek annyira. Sokkal lejjebb erzem a babat, puncim folott mozogni. Ez jelentheti,hogy korabban jon a baba? Nem mintha jo lenne, de ugye meg most fog gyarapodni, kb 1 hónap mulva,meg se birok mozdulni, vagy hogy lesz? Tehetetlennek erzem magam neha..nagyon rossz érzés, annyira messze meg a vege,es mar most szenvedek kegyetlenul, előzőnél utolso honapban meg turaztam is. .

2022. ápr. 24. 20:28
 1/8 A kérdező kommentje:
Nagyon akartuk a tesot,direkt kis korkülönbseggel, orulunk , mielott valaki belem all,hogy minek vagyok terhes. Ezutan soha tobbet.
2022. ápr. 24. 20:30
 2/8 anonim ***** válasza:

Nálunk 13 hónap a korkülönbség és 38. héten született meg a pici, 2 óra alatt.

Én is nagyon nehezen viseltem a 30.héttől a terhességet, az utolsó héten pedig már magamat sem bírtam elviselni.

2022. ápr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez nem tul biztato, foleg estere erzem, hogy minden mozdulat faj,ejszaka aludni sem birok ezmiatt, legszivesebben orditva fordulnek at a masik oldalamra.. 38 het jo lenne, semmi kedvem 40. Hetig vegig szenvedni.
2022. ápr. 24. 20:51
 4/8 anonim ***** válasza:

19 hónap van köztük.


Első 41+1

Második 40+2 született..


Végülis 6 nappal előbb jött..



Az első alatt sokkal letetheltebb voltam, csak másképp.

Hàzfelújítás (32 hetesen a falakat festettem, szegélyléceket ragasztottam, festettem)


37. Hétig dolgoztam


40 hetesen költöztem..

Mégis 41+1 indult spontán..



Úgyh nyugi

2022. ápr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15 hónap a korkülönbség nálunk. Mindenem fájt a végére, sokat keményedtem, biztos voltam benne, hogy előbb fog jönni. Első baba 37+2, második 40+0 született.
2022. ápr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez kemeny,mert neha azt hiszem ki akar bujni,annyira lent nyom..40+1re jott az elso, akkor kb semmit nemm csinaltam. De most csaladi hazban lakunk,sok a dolgom,kerteszkedek, ugralok a gyerekkel stb. Probalok visszavenni,de ha pihengetek akkor sem jobb sajnos,neha azert faj a derekam,mert tobbet fekudtem.
2022. ápr. 24. 21:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Detto. 2 év lesz köztük, május végére vagyok kiírva, most vagyok 35 hetes, hat nem könnyű, de elvezem 😂 engem ami aggaszt, hogy már faj ahogy mozog és én is nagyon lent érzem, olyankor azt hiszem hogy naaa most fogja megrepeszteni a burkot, és mehetünk szulni. Egyébként nekem sem volt az elsővel semmi fajasom, de kemenyedesem is talán vagy 3x. Úgyhogy ez teljesen más.. remenykedek benne, hogy hamarabb jön mint 40.-ik het(első lanyom nem siette el🤣) de lesz amikor lesz, mindenesetre már most fókának érzem magam, pedig plusz 5kgnál tartok(elején sokat hánytam nagyon..)
2022. ápr. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk igaz 4 év a különbség, de 38.héttől lestem, mikor indul be a szülés. A naggyal kinect sportot játszottunk- gátugrás is volt. :D 41+2-re született a kicsi, minden igyekezetem ellenére. Pszichikailag jobban megviselt, mint testileg, hogy miért nem jön már. Az első terhesség et rosszabbul viseltem, 38. heten született az első.
2022. ápr. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!