Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha no a hasam akkor minden...

Ha no a hasam akkor minden rendben lehet?

Figyelt kérdés
Ma toltottem be a 11.hetet es maris van egy kis hasam, kb 1 hete vettem eszre azota nagyobbacska lett, masodik terhesseg gondolom ezert latszik ilyen hamar. Ha no a pocak akkor vszeg rendben lehet a baba?
2022. ápr. 24. 21:30
 1/10 anonim válasza:
88%
Nem attól lesz minden rendben, ha nagy a hasad... Persze egy utaló jel, hogy növekedik, ami pozitívum, de egy kivizsgálás, ultrahang fogja megállapítani, hogy minden rendben van-e
2022. ápr. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Ha második terhességed, akkor azért illene tudnod, hogy pl. a 12. heti genetikai vizsgálatok az elsők, amikor meg tudják mondani, hogy van-e valami nagy gond...
2022. ápr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
Ja. Vagy hízol...
2022. ápr. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Jezus ne nezzetek mar hulyenek nyilvan nem arra gondolok h genetikai betegsege nincs e… hanem h él, nő…


Nem hiszem h hizas lenne 170 cm vagyok 56 kgval lett pozitiv a teszt, 57,5 vagyok most…

2022. ápr. 25. 13:04
 5/10 anonim ***** válasza:
25%

Jézus, 2. terhességnél tudnod kéne, hogy azt, hogy él meg nő-e, nem lehet megállapítani a hasad méretéből. Jézus.

Mert hogy Jézus, az első trimeszterben általában nem hogy másfél kilót hízna az átlag nő, hanem még fogy is, Jézus. Mert hogy Jézus, a babához semmi köze a súlygyarapodásodnak, tekintve hogy a magzat kb. 14 gramm a 12. héten, de na, számoljunk összvissz fél kilót a növekvő méhre, a minimális magzatvízre és az enyhe vérmennyiség növekedésre. Szóval Jézus...

2022. ápr. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Te hulye vagy mar bocs? A mehed az elso trimszeter vegere tudod mekkora lesz az alap allapothoz kepest? Ha nem vagy egy elhizott 70 kilos dagadek mint a nok nagyresze, akkor igenis latszik.

Es akkor nezz utana annak is h mennyi a normal testsuly vesztes/gyarapodas elso trimszeterben, +\- 3kg… szoval nem ertelek de nagyon okos vagy koszi a valaszt. Elso kerdesem ezen az oldalon de asszem az utolso is.

2022. ápr. 25. 13:20
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

Igen, tudom mekkora a méh az első trimeszter végére. Ezért mondom, hogy mindenestől számolj 0,5 kg-ot a babára meg a vele járó dolgokra. Azzal már bőőőőven felül is saccoltunk mindent, de na, legyen jobb a lelkednek. És akkor ott vagy, hogy +1 kg-nál tartasz. Nem mondtam, hogy ez nem normális.

Az nem normális, hogy a hasad méretéből akarsz a magzat egészségi állapotára következtetni.

Szóval a "ki a hülye" vita annyira nem is vita...

2022. ápr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
70 kilós dagadék? 🤣😅🤣🤣🤣🤣 Baszki téged se az eszed miatt tartanak...
2022. ápr. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
5ös létre hozott egy ivós játékot, igyál mikor azt írja Jézus... a kérdező pedig cseppet bunkó, de sebaj. Igen, ha vékonyabb vagy, előbb fog látszani, de attól, hogy valamivel több a súlya másnak, ne legyen már dagadéknak titulálva.... ezt tényleg, Jézus ...
2022. ápr. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért a hízás és a növekvő terhes has abszolút nem ugyanolyan formájú és "állagú" még akkor sem, amikor valaki ilyen korai terhesség alatt áll. Mi 15 hetesek leszünk pár nap múlva és abszolút látni már a hasat, sőt már 10, 11 héten lehetett érezni. Pedig első baba, azért szerintem egy nő érzi mi háj és mi más jellegű has növekedés. Visszatérve kérdező, hasonlóan bízom én is ebben, ha növekszik a pocak csak nincs baja. :)
2022. ápr. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!