Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, anyukák, nektek is...

Kismamák, anyukák, nektek is fájt a hasatok, ahogy nyúltak az izmok, stb? Mennyire? (Részletek megjegyz.)

Figyelt kérdés
15 hetes vagyok és pár napja viszonylag jobban fáj, egyértelműen érzem, hogy mitől lehet, így nem aggódom, csak a mértéke, amennyire fáj , az gondolkoztatott el nagyon, de a héten megyek orvoshoz, csak gondoltam pár tapasztalat lehet megnyugtatna addig is. Nem görcsös jellegű, mert arról beszéltünk is már az orvossal, hogy az jelezne gondot pl.
2022. ápr. 27. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Nem fájt a hasam a terhesség elején egyaltalán.

25 héttől a csípőm fájdogált kb 2-3 hétig.

Meg a terhesség végén voltak kisebb összehúzódások, jóslófájások.

2022. ápr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
38 hetes vagyok, szerintem még nem volt olyan hét, hogy legalább egy nap ne fájt volna. Nincs ezzel gond, magnézium meg pihenés tud segíteni. Amíg nincs nem szűnő görcs és vérzés, addig gond sincs, az orvos sem tud mást mondani.
2022. ápr. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most a második babánál iszonyúan fájt. Meg is ijedtem, hogy mi lehet ez. Sejtettem, hogy talán a szallagok, de nagyon rossz volt. Dokinak is szóltam, de ő is megnyugtatott, hogy ez normális. Szerencsére 1-2 hét után elmúlt.
2022. ápr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elején nekem is nagyon fájt, de már a második trimeszterre elmúlt. Magnéziumot szedek de kisebb dózisban mint javasolták, még szerencsére nem volt lábgörcsöm se.
2022. ápr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első kb. 15 hétben voltak komolyabb beszúrások. Nem konstans fájt, de mondjuk tüsszentésre, hirtelenebb mozgásra nagyon belenyilalt. Utána már a növekedést éreztem inkább heti 1-2 nap, ami konstans elviselhető feszítő fájdalom volt.

Mostmár (betöltött 35. hét óta) minden bajom van. :D

2022. ápr. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!