Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az lehetséges hogy visszahúzód...

Az lehetséges hogy visszahúzódott a növekvő pocakom? 14hkm

Figyelt kérdés
2022. ápr. 29. 11:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Terhesen ez puffadás


Végig így lesz…

Puffadsz csinálja a helyet a méhednek..

Több terhességem is volt.

Estére majd puffad később is a hasad..

Aztán teggelre úgy marad és onnan indul a puffadàs újra..

És így tovább…

2022. ápr. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Akkor jó! 😊 Elhiszem nektek, ezért is írtam ki, mert vannak nálam tapasztaltabbak. Megnyugodtam, köszönöm! 😇
2022. ápr. 29. 13:46
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
A hasad lehet érzékenyebb, pl nekem mikor még nem nőtt, tehát belefértem a korábbi nadrágjaimba, akkor is kényelmetlen volt mondjuk egy szoros farmer, ami azelőtt nem zavart.
2022. ápr. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
82%
#6-os hogy ne lenne v lehetne??? Nekem is volt már sőt már a 12. Heti uh-n is volt egy kicsi. Nem puffadás, 16 hetes leszek és már most szabályosan látszik a kereskedés. Nem vagyunk egyformák éppen ezért nem is ugyanúgy látszik a terhesség minden nőnél. Van akinek alig van pocakja és van akinek meg már korán látszik. Nincs olyan, hogy 14 hetes ne lehessen hasa valakinek már.
2022. máj. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én csak 8 hetes vagyok, múlt héten alig fértem bele a gatyáimba, nyomta elől a hasam az összes.

Na most poróbáltam belhajtogatni magam abba ami múlt héten nem jött rám, és tökéletes, a hasamat sem nyomja.


Nem mondom, hogy egy pillanatra én sem ijedtem meg de aztán leesett, hogy ennyi idősen nem a babától kerekedik a hasam, hanem a puffadástól.


Ha kerekedik is, a puffadás miatt jobban láthattad, ne ijedj meg :)

2022. máj. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!