Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányok nálatok is előfordult,...

Lányok nálatok is előfordult, hogy visszatért a hányinger? Én most a 29. hetemben járok.

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, a 30. héttől. Ilyenkor már azért van hányinger, mert a baba nyomja felfelé a gyomrot.. sav is ezért van.
2010. szept. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze! Nekem csak a 7.-ik hónap volt felhőtlen. Előtte hányinger, hányás bármikor, utána meg hányinger végig bár a hányás már elmaradt legalább.
2010. szept. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is a 30.héttől kezdődik újra ez a hányingeres érzés ráadásul alváshoz készülődve aztán vagy elmúlik vagy kijön aminek ki kell jönnie.Nem túl kellemes de hát...:D

31 km

2010. szept. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem 16-17. hétre elmúlt az iszonyú hányinger, hányás, ami kezdetektől volt. Most a 19. héten viszont újra van, de ez más jellegű, olyan rossz a gyomrom.
2010. szept. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 27 hetes vagyok és el sem múlt. Eddig szinte minden este hánytam. Ez még a dokinak is furcsa. Mindig estére leszek rosszul egyszer sem hánytam reggel, mindig este 7-8 óra között jön. Talán 5-10 este volt a terhességem alatt, mikor nem hánytam. Már 5 féle homeos bogyót felírt az orvos, de használt egyik sem.
2010. szept. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ma töltöttem a 28. hetet, és néhány napja este és éjszaka iszonyatos hányingerem van, mint az elején. Meg is ijjedtem, hogy mi lehet, de akkor nem csak én vagyok így.
2010. szept. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát!

Megnyugodtam, h nem velem van a baj. :)

Szép babavárást kívánok mindenkinek!

2010. szept. 18. 17:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Régi kérdés, de azért válaszolok, mert nekem is ugyanez van. 26 hetes ikerterhes vagyok vegyespárossal, a 14.héten elmúlt teljesen az egésznapos hányás-émelygés. Most kb 1 hete ismét van, de csak hányinger. Fantasztikus. Utálok rosszul lenni.
2018. okt. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!