Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérképemen a crp 12 , ugye...

Vérképemen a crp 12 , ugye tudom hogy ez kicsit magas, de hátha volt is más ilyen cipőben?

Figyelt kérdés
20 hetes terhes vagyok, vérképem alapján vérszegény amire szedem a vérképzőt meg ugye ez van crp! Meg vagyok jelenleg fázva de vérvételkor nem voltam utána rá kb 2 napra lettem beteg, lehet azt mutatta ki? Vagy ha nem is ennyitől lehet baja a babának? Volt valakinek magas terhesség közben?

2022. máj. 3. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen valószínűleg a megfázás miatt

Én vérvétel másnapján kezdtem köhécselni

156 volt a crp 🤣

Mandula gyulladás

Nem lett semmi baja se a babának se nekem természetesen

2022. máj. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 12 egyáltalán nem magas, többszáz, ezer is lehet ha gyulladás van a szervezetedben.
2022. máj. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egész terhesség alatt kb 8 a crp-m, soha nem mondtak semmit, mert ez annyira picivel magasabb, hogy elhanyagolható.

Ahogy írják előttem is, akár több száz-ezres is lehet az értéke. A 12 is olyan kicsi, hogy ezen felesleges pánikolni. Majd említsd meg legközelebb egy orvosnak, de konkrétan emiatt rohanni orvoshoz teljesen felesleges.

2022. máj. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem 88.8-as értékkel fogtak bent, előtte nap volt 35. De nekem lázam is volt, és antibiotikumra nem csökkent a crp, plusz eléggé a végén voltam (betöltött 39. hét). Onnan kaptam vénásan a gyógyszert, de aznap éjjel be is indult a szülés. A 12 nem magas sztem, ha egyéb tüneted nincs nem aggódnék.
2022. máj. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!