Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érezhető mikor farvégű fekvésb...

Érezhető mikor farvégű fekvésből fejvégűbe fordul a baba? Ti éreztétek? (29 hetes)

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
igen! mindkét kislányomnál éreztem. Az elsőnél 33. héten a másodiknál 31. héten történt olyan, hogy sokat ficergett és egyik reggel arra keltem, hogy valamije szúrja marhára az oldalam/bordáimat és egész nap alig tudtam mozogni, mert nyomta a bordáim és egész nap ment a boksz, még éjjel is. Aztán reggelre elmúlt a bordanyomás és (mivel előtte mindkettő keresztben feküdt hetekig) érezhetően könnyebb lett cipelni a pocakom. Mindkét akció után megerősítette UH-n pár napon belül a doki, hogy megfordultak.
2010. szept. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem 29 hetesen fordult be fejvégűre és semmit sem éreztem. Viszont a 40. hétben a hátával jobbról- balra fordult át és húú azt bizony éreztem
2010. szept. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 poci-maci ***** válasza:
kb 30 hetesen éreztem hogy befordult na az aztán kemény volt azt hittem rosszul leszek kb 2 perc leforgása alatt volt mindez, nem is tudom mihez hasonlítsam neked fájt is meg nagyon feszűlt a pocakom.
2010. szept. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem egy egész délutános ramazurit csapott a lányom, nem is értettem, hogy mi történt vele!

Aztán másnap mentünk 4D-re és kiderült, hogy végre befordult.

31 hetes voltam.

2010. szept. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tegnap délután nagyon furi dolgokat csinált, és most nem tudom hogy az lehetett-e AZ. Többször nagyn bekeményedett a pocakom egymás után, és nagyon amorf formákat öltött :)Majd a köv. uh-on kiderül.
2010. szept. 17. 11:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem -első baba létére- elég későn, a 34-35. héten fordult be. Egész éjjel nem aludtam, mensi szerű fájdalmaim voltak (ami nem volt sem azelőtt, sem azóta), lehúzott a pocakom, sokszor szúrt, nyilallt odalent. Én sem tudtam mi az, de aztán az uh-on látszódott, hogy vééégre befordult!

37 heteske

2010. szept. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a leírásod alapján lehetséges. Nekem is olyan érzésem volt, mintha mindenhol lenne és kitüremkedett itt-ott
2010. szept. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!
2010. szept. 17. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!