Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek olyan, hogy a...

Volt valakinek olyan, hogy a csaszaros hegen rajta volt a méhlepény? Mi lett vele? Meddig volt bent a baba?

Figyelt kérdés
Elvileg ugy működik mintha s méhszájon lenne!? 32 hetes vagyok 2 kg a baba!

2017. aug. 26. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem az elején rálógott, de akkor is azt mondta az orvosom hogy ez nem befolyásolja a természetes szülést ha meg császár kell akkor is megoldják. De mondta, hogy feljebb megy ahogy haladunk a terhességgel. 34hkm
2017. aug. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
32 hetes vagyok nem hiszem h nagyon elmozdul az onnan! Igazabol csaszaros leszek ez tuti mert 3. De a kerdesem az inkabb h akinek ott van meddig huzta ki a terhesseget nem volt e koraszülése! Nem e vekonyitja illetve nem e vegződött hegszétválással! Inkabb ez a resze foglalkoztat mig ott van! Nem hiszem h valtozik ez mar nalam!
2017. aug. 26. 18:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem okoz korasxulrst 41 hetig os huzhatod a lepeny nem valik le.

De csaszar megneheziti sok vert veszthetsz hiszen at kell vagni a lepenyt

2017. aug. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jézus? Azt ugy tudom ki kell kerülnie, gondoltam ra h nem a hegem fogja ujra felvagni hanem lesz ujabb heg, de ez amit irsz uj!
2017. aug. 26. 23:32
 5/7 A kérdező kommentje:
En tökre azt gondoltam ha a hegemen van nYomja es könnyebben alakul ki a heg szetválása!
2017. aug. 26. 23:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Hátha olvasod kedves kérdező...

Mi lett veletek azóta?

Én még csak 12 hetes vagyok, de ma tudtam meg, hogy nekem is rajta van a lepény a hegen.

Rendesen elkeseredtem és hiába keresek, semmi infót nem találok róla a neten...

Nektek hogy végződött a terhesség? Okozott valami problémát? Esetleg elhagyta a heget a lepényed?

Ha olvasod és válaszolsz, megköszönöm

2020. dec. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sziasztok!

Kinek hogy végződött végül a terhesség? Ki tudtátok végig hordani?

2023. márc. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!