Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Puffadás, hányinger 2. trimesz...

Puffadás, hányinger 2. trimeszterben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15 hetes terhes vagyok, és az utóbbi héten minden egyes étkezés után elkezdek puffadni, és iszonyatos hányingerem lesz.

Aközött, hogy mit ettem, és hogy mikor jön a puffadás, nincs összefüggés.

Még arra gondoltam, hogy túl sok mennyiségileg egyszerre, de hiába ettem kevesebbet, ugyanúgy rosszul lettem.

Van valami tippetek, hogy mitől lehet, és hogy lehet e vele kezdeni valamit?

Köszönöm!


2022. máj. 6. 10:24
 1/1 anonim ***** válasza:
68%
Lehet, hogy valami ételintoleranciád vagy érzékenységed lett. Barátnőm járt így a gluténnal, hogy terhesen jött elő, hogy hányt tőle. Én keményítőt nem emésztek és attól tudok olyan hirtelen felpuffadni (pl. banán), hogy hányingerem is lesz a puffadástól. úgyhogy ne a mennyiséget, inkább azt figyeld, hogy mitől puffadhatsz. Tej, glutén és tojás a leggyakoribb. De lehet ilyet csinálni mág pár dologra.
2022. máj. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!