Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen görcsök?

5 hetesen görcsök?

Figyelt kérdés
5 hetes 3 napos vagyok, reggel óta görcsöl közepesen erősen a hasam, vérzés nincs. Volt ilyen valakinek?
2022. máj. 7. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Bármitől lehet.Nekem fájt a derekam és szintén görcsölgettem 7 hetesen aztán 8 hetes uh-n kiderült hogy elhalt a 6.héten már a terhességem.

Ez egy eset.Nem a frászt akarom rád hozni de bármi lehet főleg így az elején.Tenni semmit sem lehet a baj ellen igazából.Progeszteron pótlást is kaptam aztán mégis ez lett.

2022. máj. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Bármi lehet.

Szedj magnéziumot hátha segít.

2022. máj. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez volt tavaly, semmi gond nem volt. Most 10 hetes tündéri kisfiam van.
2022. máj. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egész terhesség végéig ez volt sajna. Elvileg normális, de totál kellemetlen (és ijesztő). Nekem a sok magnézium és a sok pihenés tette elviselhetővé.
2022. máj. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rengetegszer volt görcsöm az elején. Állandóan azt éreztem, hogy megjön, folyton a wc-re járkáltam, de végül semmi gond nem volt, ma töltöttem be a 37.hetet. 😊
2022. máj. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem végig görcsölt a hasam,semmi probléma nem volt.Egy másik terhességnél meg elvetéltem.Ezt sajnos nem lehet tudni mi lesz.
2022. máj. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sokat fáj a derekam a kezdetektől, a hasam az csak néha nèha görcsöl de akkor 1-2 percig eltart nagyon rossz en is mindig megijedek kb. kèthetente jarok UH-ra hogy lassam jol van
2022. máj. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!