Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A régebbi és esetleg amit...

A régebbi és esetleg amit terhesség alatt vettetek cipőt magatoknak,fájt benne a lábatok egy 3-4 óra után? A 34-35 héttől bármilyen cipőt húzok fel egy idő után olyan mintha nem lenne talpa a cipőnek,nagyon megfájdul bennük a sarkam.

Figyelt kérdés

2022. máj. 8. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
En nem vettem új cipőt terhesseg alatt és semelyikben nem fajt a labam
2022. máj. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én meg vettem 3 pár 40-est, mert az eddigi 39-esekbe nem igazán tudom belepréselni a lábaim...
2022. máj. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az átmeneti, magasabb szárú cipőim kényelmetlenek voltak, beledagadt a bokám mindig. Egy idő után a sima sportcipő szerűtől (teljesen lapos talppal, mindennapi viseletre, nem sportolásra) iszonyatosan bedurrant estére a csípőm.

Ha tudtam, hogy olyan helyre megyünk, ahol sétálni kell, akkor ciki vagy sem én 36. héttől már csak futócipőben mentem. Annak valahogy baromi jó a talp kialakítása, nem éreztem úgy 5 perc után, hogy leszakad a lábam, vagy este úgy, hogy a csípőm. Az itthoni lapos szobamamuszomat is lecseréltem egy vastagabb talpú "ergonomikus" kialakítású papucsra. Ez van. Nekem így volt jó. Mezitláb mondjuk egy ebéd megfőzése is azzal járt 38+ hetesen, hogy azt hittem szétszakad mindenem mire kész lett.

2022. máj. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly augusztusban szültem.


A terhesség előtt 38-as volt a lábam, de egy idő után már szorított minden cipőm. Végül az Auchan-ban vettünk 3.500 forintért egy 39-es papucsot, aminek elég vastag volt a talpa és állítható a pántja, és azt hordtam kb. a 6. hónaptól fogva.


Nem teljesen ilyen volt, de hasonló, és természetesen sokkal olcsóbb: [link]


Annyira kényelmes volt, hogy mindenhova azt hordtam. Még akkor is kényelmes volt, amikor az utolsó hetekben vizesedett a lábam. Ha nem ragaszkodsz ahhoz, hogy az öltözékedhez feltétlenül menjen a lábbelid és esetleg van a közeletekben egy Auchan, akkor csak javasolni tudom, hogy ott nézz meg egy ilyen papucsot. Ha jól emlékszem akkor a férfi cipők között talált rá a férjem (bár ez engem totálisan hidegen hagyott, a lényeg csak a kényelem volt).

2022. máj. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
3 vagyok. Az enyémnek is ilyen a talp kialakítása, de azt hiszem a ccc-ben vettem szintén pár ezer forintért. Kicsit divatosabb, csinosabb darab, utcán is simán lehet hordani, ha valaki melegben várandós. Szerintem is a legjobb választás! :D
2022. máj. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!