Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt kevésbé fázós...

Terhesség alatt kevésbé fázós az ember?

Figyelt kérdés
Világ életemben nagyon fagyos voltam, az a típus, akinek 25 fok alatt hideg a keze és a lába. Mióta babát várok, azt vettem észre sokkal jobban bírom a hűvöset. Télen se voltam olyan fázós, sokszor a mostani időben már melegem van, elég egy vékony felső, pedig máskor még ilyenkor pulcsiban jártam. A kezem, lábam se szokott hideg lenni. Most vagyok 37 hetes. Nagyon örülnék, ha ez így maradna a terhesség után is, van erre esélyem? Vagy ne reménykedjek? :D Nektek hogy alakult?
2022. máj. 7. 15:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Terhességem alatt volt az egyetlen tél, amikor nem fáztam. Sajnos utána újra fázós lettem, kezem, lábam újra hideg.
2022. máj. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez az első tél-tavasz, amikor nem fagyok meg :D Mostanra (harmadik trimeszter) meg kész hőhullámaim vannak o.O

Dúlám szerint utána sajna elmúlik, mert csak a felfokozott hormonváltozás és az extra vér miatt van.

2022. máj. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal fázósabb voltam terhesen,és fázós is maradtam.
2022. máj. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindig fázós voltam, de terhesség alatt állandó melegem volt. Szülés után pedig visszatért a fázósság.
2022. máj. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez gyakori, de nem tartós, csak addig lesz így, amíg terhes vagy.
2022. máj. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ó velem is ez volt! Én is fagyoskodó típus vagyok. A második terhességem utolsó trimeszterében egyszál semmiben flangáltam itthon. Mindig melegem volt. A szüléssel, mintha elvágták volna.

Úgy tudom, a vérbőség okozza.

2022. máj. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
3as vagyok. Akkor én voltam a kivétel :).
2022. máj. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
25 fok alatt nyakig betekarózva, pulcsi, zokni, melegítő nadrág az alvós szettem. Szeptembertől kesztyűt hordok, gyűlölöm a hideget. Terhesség alatt soha nem fáztam, pedig lengébben öltöztem. Fura módon nyáron is kevésbé izzadtam a legnagyobb melegben, valahogy kiegyensúlyozott volt a hőérzetem. Szülés után újból fagyos lettem, sajnos nem maradt úgy.
2022. máj. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos ugyan olyan fagyos voltam egész terhesség alatt mint amúgy is, pedig nagyon reménykedtem, hogy legalább lesz egy nem megfagyós telem :D Most vagyok 35 hetes, már kvázi bőven tavasz van, panelban lakunk de még mindig takaró+pokróccal alszom.
2022. máj. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem még a szoptatás alatt is tartott, aztán, ahogy abbahagytam visszatért a hideg láb. Valamelyest hevesebb lettem ,de szerencsére olyan izzadós nem maradtam.
2022. máj. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!