Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb. 6 hetesen 18 mm-es petezsá...

Kb. 6 hetesen 18 mm-es petezsákban még csak szikhólyag van, embrió nincs. Lehet ez gond?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mikor foganhatott a baba. Február 25-én jött még utoljára, márciusban nem jött meg (akkor, és 4-5 nappal utána is negatív lett a teszt), most áprilisban, mikor ismét nem jött meg, teszteltem és pozitív lett.


A doki azt állapította meg most, hogy méret szerint 6 hetes, "petezsákban szabályos szikhólyag látható", vissza kell majd mennem. Huh, de sok helyen azt olvasom, másnak ennyi idősen már szívhang meg embrió van, és ha nincs, az baj, blablabla....


Tudom, minden terhesség más, de vajon belefér, hogy ekkora petezsákban még csak szikhólyag van? Ugye ez a 6 hetes kor is bizonytalan, tulajdonképp bármikor teherbe eshettem...



2022. máj. 9. 13:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
4%
Lehet te vagy az időutazó felesége és a magzat elterepoltált.
2022. máj. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem nem kell aggódni, ezek nem olyan hatalmas eltérések, miliméterekről van szó.

Minden rendben lesz, az egyetlen baj itt azokkal van, akik pl leírják hogy nekik ilyenkor már volt minden bibibi, mintha bárki is ezt kérdezte volna. 😄

2022. máj. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!