Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet tatár beefsteaket enni,...

Lehet tatár beefsteaket enni, ha már átestem a toxoplazmózison?

Figyelt kérdés
2022. máj. 10. 18:59
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
72%

A listeria nem a sajtban van, hanem az allatok bélcsatornájában és így a trágyával együtt a zöldségeket.

üdv egy mikrobiológus

2022. máj. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
24%

#21 Listeria monocytogenes köszönni szépen nagyon jól el van a hütő hőmérsékletén, elég hütőbarát bacika. Szerintem a kérdező tudja, hogy nyers húst nem érdemes fogyasztani, ugyanakkor lágysajtokra is felakartam hívni a figyelmét, hogy terhesség idején hanyagolja. (kifejezetten ez a kedvence szaporodasi helye a L. Monocytogenesnek, a mikrobiológus előadó mondta, szerintem vele kénne erről vitáznod és nem velem).


Lennél te mikrobiológus...

2022. máj. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
74%

Igen, jól bírja a hideget, de semmi köze a sajtokhoz.


Ilyen az, mikor a h.lye okoskodik :)


Legalább néznék utána mielőtt beégeted magad.

2022. máj. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
61%

[link]

Küldöm sok szeretettel a "mikrobiológusnak", remélem hozzájárulhatok a szellemi fejlődésedhez. Biztos tudsz angolul is.

2022. máj. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
62%

Ennyi ne legyél már ostoba :D kb. 2 perc lenne a te szinteden lévő cikkeket átböngészni, ha már angolul nem tudsz.


Lefordítom neked az egyszerűség kedvéért hogy a google fordító mit adott volna ki, ha beírod.


“ L. monocytogenes jelenléte a sajtokban származhat az összetevőkből, különösen a nyerstejből, vagy származhat a feldolgozó üzem környezetéből, beleértve a berendezéseket, a személyzetet vagy a késztermékek és a nyersanyagok közötti keresztszennyeződést. ”


:D


Na leesett már mennyire beégtél?

2022. máj. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
78%
Nem hagynátok abba? Nem hiszem el, hogy bármelyikőtök is diplomás, ilyen pitiáner dolgokon veszekedni. Nem is ez volt a kérdés, hanem hogy lehet-e nyers marhahúst enni vagy nem. Erre tudtok professzorok válaszolni, vagy jobb marni egymást? Kit érdekel milyen cikkeket fordítgattok egymásnak.
2022. máj. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Marni egymást teljesen más, egy idiótát kijavítani, aki téves információkkal haknizik egy fórumon, az teljesen normális. Ez az oldal azért van. Nyers marhahúst szerinted jó ötlet terhesen enni? Ez kérdés egyáltalán vkinél?
2022. máj. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
31%

#26 üzenem, hogy lehetett volna tovább is fordítani.


De aki akar utána néz, mit nem érdemes fogyasztani terhesség folyamán, és megbeszéli az orvosával, az a legbiztosabb. De igazat adok a 27esnek, nem kellett volna egymásnak tovább üzengetni, mert jobb nem lett ezzel senkinek se.

2022. máj. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
91%
29es vagyok. egyébként én leírtam még régebbi kommentbe, hogy ne fogyasszon ilyen húst. Majd aztán később kommentben a kérdező felhozta a listeriosist, nem légből kaptam a témát.
2022. máj. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
74%

“ #26 üzenem, hogy lehetett volna tovább is fordítani.”


Minek, mikor egyértelműen leírja a gyengébbek kedvéért és a kedvesnek, aki azt hiszi, hogy a sajt a Listeria fő forrása, hogy keresztszennyeződés útján kerül a sajtba.


Csak egy icipicit kéne utána nézni ahelyett, hogy marhaságokat írogatunk.


“ De aki akar utána néz, mit nem érdemes fogyasztani terhesség folyamán, és megbeszéli az orvosával, az a legbiztosabb. ”


Mert a nőgyógyász marha kompetens ilyen kérdésekben, valóban :D

2022. máj. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!