Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet tatár beefsteaket enni,...

Lehet tatár beefsteaket enni, ha már átestem a toxoplazmózison?

Figyelt kérdés
2022. máj. 10. 18:59
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

Jól van 31 neked adok igazat.


Kérdést feltevő hölgytől elnézést kérek(bár hasznos téma lehet terhesnőknek), de megosztom azt a részt, amit a 31es fordítótól vártam(nehogy valaki azt gondolja, hogy én félmunkát végzek, mert szerintem ez kifejtésre szoruló téma.), de 31-esnek is köszönöm a fáradozását, mert tényleg mindenki próbált a legjobb tudása szerint választ nyújtani.


"A sajtok, különösen a lágy sajtok világszerte szerepet játszanak a listeriosis kitörésében. Az élelmiszer-eredetű listeriózis egy viszonylag ritka, de súlyos betegség, amelyet a L. monocytogenes okoz , egy kórokozó, amely normál főzési hőmérsékleten elpusztul, de hűtve már 0°C-on is képes lassan növekedni. A listeriosis tünetmentes fertőzése valószínűleg a legtöbb egészséges embernél előfordul, de komoly egészségügyi kockázatot jelenthet az arra érzékeny populációra, beleértve a terhes nőket , az időseket és az immunhiányos egyéneket.

2022. máj. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
Egy kérdés kitörültek út közben
2022. máj. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
33%

Liszterozist lehet tole kapni, ami millioszor veszelyesebb mint a toxoplazma. A toxoplazma antibiotikummal gyogyithato.

A liszterozis nem. Vetelest, halvaszulest, fogyatekossagot okoz.

2022. máj. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!