Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy ennyit mozog?

Normális, hogy ennyit mozog?

Figyelt kérdés

37 hetes kismama vagyok, és tegnap óta kb meg sem áll a kisbabám a mozgással. Egész álló nap ficereg, még amikor éjjel wc-n voltam, akkor is éreztem.

Nem durva mozgás, csak tologatja magát jobbra, balra, kitolja a lábát az oldalamba.

Ma szintén meg sem áll mióta felébredtem.

Ez rendben van ilyenkor? Nekem eddig mindenki azt mondta, hogy a végén már alig fog mozogni, ehhez képest már totál meg vagyok ijedve, mert olyan, mintha nem is aludna, annyit izeg-mozog.

Na meg nem is éppen kellemes már, hogy egy perc nyugta sincs.


2022. máj. 11. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
41-dik hétben vagyok, már azon viccelődünk, hogy pont annyira tájékozódik, mint én és amiatt nem találja a megfelelő irányt. Kitartás! Pár nap/hét és kész is van
2022. máj. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem csak szépen mozog, hanem úgy érzed, hogy “vergődik”, akkor érdemes orvosnak megmutatni.
2022. máj. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Semmiképp sem mondanám vergődésnek, elég lassúak a mozgásai, csak szépen tologatja magát. Viszont ez 0-24-ben lassan 😅
2022. máj. 11. 10:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megmutatnàm orvosnak…..
2022. máj. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, ejszaka kezodott, delutanra annyira furcsalltam az egesz napos mocorgast h bementem a dokimhoz pint rendelt aznap privatban uh alapjan bekuldott nst ctg nem gyanakodott semmire csak biztos ami biztos… par oraval kesobb surgossegi csaszarral kivettek mert ra volt tekeredve a koldokzsinor a nyakara es a vallara, azert mocorgott annyit, tulajdonkeppen folytogatta magat… ha nem megyek be kitudja mi lett volna…
2022. máj. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!