Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 36. ik hétben járok a...

A 36. ik hétben járok a kérdése, az lenne hogy szerinteteek a hányinger és egyéb rosszul létek pl:olyan mintha meg akarna jönni és bekeményedik a pocakom lehet szülés jele?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze, nekem is volt ilyen már elöbb is rendszeres is.


Itt ülök holnapra van idöpontom, az egész déleött fájasokkal telt, azt most elmúltek, órák óta semmi.


ma voltam dokinál, már volt elövérzésem is 3 centire tágult vagyok, de a doki szerint is akármikor szülhetek, de semmi garancia hogy megszülök a hétvégén.

2010. szept. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Persze, hogy lehet, ez mindenkinél más. Van aki végighánnya a vajúdást, de ezzel nem akarlak elkeseríteni... A pocakkeményedés meg méhösszehúzódás, úgyhogy lassan lehet, hogy lesz valami! :)
2010. szept. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem szülés előtt 3 órával lett olyan hányingerem, hogy féltem összehányom magam. Aztán egyszercsak elmúlt. Akkor azt mondták, hogy ez természetes velejárója a szülének.
2010. szept. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat!!akkor lassacskán kezdem a csomag összepakolást!!
2010. szept. 17. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!