Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért fogok ki mindig olyan...

Miért fogok ki mindig olyan pasikat akik nem szeretnének gyereket?

Figyelt kérdés
Úgy elvagyok keseredve, nagyon vágyom egy kisbabára. Többször jártam már úgy, hogy évekig voltam olyan kapcsolatban ahol vártam, hogy majd eljön az idő, de a végén mindig hoppon maradtam. Most megint egy olyan kapcsolatban vagyok, ahol vegülis a párom még nem akar, de nekem már nincs sok időm közeledek a 40-hez,akkor pedig már nem szeretnék szülni. Tudom hagyjam el, de arra már nincs időm újra ismerkedjek, megint évekig valakivel legyek és jöjjön a baba Fáj bele gondolni, hogy nekem már soha nem lesz. Most azon gondolkodom elhagyom, felmondok a munkahelyemen amit utálok, de pont a baba miatt vagyok ott innnen lenne jó elmenni szülni. De ha elhagyom és felmondok az egyenlő azzal, hogy nem szülök többet. Annyira nehéz, hogy mindig annak kell lennie amit a pasi akar, de amit én szeretnék az sosincs.
2022. máj. 11. 20:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
79%
Ha elhagyod, akkor biztosan nem az lesz, amit ő akar. Vedd a kezedbe a saját sorsodat, ne az övébe tedd. Mért lenne egyenlő a felmondás azzal, hogy nem szülsz? Csak kitartóan kell keresni, és nem elpocsékolni éveket olyannal, aki nem akar gyereket.
2022. máj. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
46%
Nő vagy, neked férfi nélkül is lehet gyereked donor spermával. Egyik ismerősöm is volt egyedülállóként meddőségi kezelésen.
2022. máj. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Azért mert ezzel a munkahellyel meg lenne az anyagi biztonság, akár ha egyedül maradnék is. Amit viszont szeretnék csinálni, abból csak akkor van pénz ha dolgozom.
2022. máj. 11. 21:03
 4/25 anonim ***** válasza:
80%

Jaj olyan könnyen írod ezeket 1es, de ne is haragudj total valós félelem amivel kapcsolatban kérdez a kérdező.

Bár nekem volt egy közel 10 éves kapcsolatom amiben a pasi nem akart gyereket, végül lett egy másik kapcsolatom amibol már lett 2 gyerekunk de én is jócskán 35 felett voltam mikor szültem oket.

Munkahelyet sem könnyű váltani ha az ember gyereket akar, mert a szaros macskát sem dobják ki olyan lendülettel ahogy a csaladtervezo nőket. Sajnos ez egy ilyen világ.


Én azt tanácsolom, ne add fel. Tuti lesz olyan pasi aki azt szeretné amit te. A munkára nem tudok okosat mondani. Én is egy szar állásban vagyok már jó ideje ugyanezért amiért te.

2022. máj. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Egyedül nem szeretnék, az is egy vágyam, hogy apukával együtt neveljem fel, van már egy gyermekem akit teljesen egyedül neveltem fel.
2022. máj. 11. 21:05
 6/25 anonim ***** válasza:
23%
Más munkahely is fizet, nemcsak ez.
2022. máj. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Ezért kell már tisztázni a legelején, hogy mik a célok.

Amelyik pasi csak hápog meg majd lesz valami, az lapát.

2022. máj. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom, hogy a gyermekvállalás témának valahol a kapcsolat elején fel kellene jönni, főleg ebben a korban már.

Nem is értem, hogy te kedves kérdező miért nem hoztad ezt fel még mielőtt komolyabbra fordult volna a dolog. Akkor kellett volna mérlegelni, ha a partner jelölt ki tudta volna fejezni a véleményét, nem pedig várni valamire amit el se mondtál neki.

Ha beszéltetek róla és azzal hitegetett, hogy majd később, nos ebben a helyzetben nagyon sajnálom hogy ilyen ember a párod és így átvert.

2022. máj. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
93%
Én konkrétan 20 évesen a kapcsolatunk elő hónapjában megejtettem a beszélgetést a jövőre vonatkozóan, mert ha a hosszúvtávú célok nem egyeznek, akkor felesleges együtt lenni. Nem kell évekig együtt lenni ehhez. 9 év után vágtunk végül bele 29 évesen.
2022. máj. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Igen minden kapcsolatomban volt róla szó, persze a válasz mindig az volt majd lesz persze. Egyik kapcsolatomnak biztos vagyok benne azért lett vége mikor 4 év után megmondtam nem szedem tovább a fogamzásgátlót, hirtelen utána szakítani akart. De a korom miatt már nem fér bele több várakozás, és úgy érzem várok a semmire.
2022. máj. 11. 21:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!