Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angelsound szivhangfigyelovel...

Angelsound szivhangfigyelovel hanyadik hettol talaltatok meg a szivhangot otthon?

Figyelt kérdés
2022. máj. 13. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon türelmetlen voltam és már hamar próbálkoztam vele. 9+3 naposan voltam hasi uh-n és kilestem, hogy találta meg és 9+5nél meg is lett. Ehhez az kell, hogy nem estem kétségbe ha nem volt meg. Utána pár alkalommal volt, hogy nem találtam és most 14. héten is van hogy sokat kell keresni. Pici plusz nagy a helye. :D
2022. máj. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16 hetesen
2022. máj. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
15 hetesen használtam elsőnek, azóta már csak akkor hallgatok rá a babára, ha nem érzem mozogni. Ez utóbbi szempontból nagyon hasznos kis készülék.
2022. máj. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A méh kb a 9 héten kezd el kiemelkedni a medencecsont mögül. Ha magasan van beágyazódva, akkor már azon a héten megtalálhatod. De persze ehhez az is kell, hogy tudd mit keresel.
2022. máj. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!