Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt nyomhatja a...

Terhesség alatt nyomhatja a magzat a tüdőt is?

Figyelt kérdés

Most 1-2 napja azt vettem észre, mintha picit nehezebben venném a levegőt, nagyobbakat kell lélegeznem.

Aztán hallottam, hogy a magzat miatt is lehet.

Most leszek 28 hetes.

Ha ez az, már ilyen korán jelentkezhet?

Nektek volt ilyen?


2022. máj. 17. 22:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
86%

Nekem úgy 3 hétig volt légszomjam, de én olvastam róla. Főleg este és éjszaka az ágyban volt gond. Előfordult, hogy fel kellett ülnöm és ki kellett nyitnom az ablakot a tél közepén, mert azt éreztem, hogy megfulladok. Ez természetes, ahogy nagyon sok egyéb kellemetlen tünet is. Nekem pl. a kajálási szokásaim is teljesen megváltoztak, gondolom attól függően, hogy mennyire volt benne éppen a kislányom a gyomromban. Volt, hogy alig ettem egy nap, hányingerem volt, semmi nem esett jól, aztán két nappal később felzabáltam a hűtőt.

Volt, hogy iszonyat égett a gyomrom, máskor semmi. Volt, hogy iszonyat fáradt voltam, máskor majd ki csattantam az energiától. A keresztcsonttáji fádalom nálam 22. héttől konstans volt, hol elviselhetetlenül, hol azért viselhetően. Éjszaka 32. héttől 2-3-szor keltem pisilni, vagy mert zsibbadt a lábam, vagy a másik lábam, vagy iszonyat fájt a derekam, vagy nem kaptam levegőt, vagy égett az egész nyelőcsövem és még mesélhetnék. De sosem panaszkodtam. (Na jó, a derekam miatt igen. Gyógytornára is jártam.) Szerintem ezek viselhető tünetek, én "választottam" és a végeredmény minden nehézséget megért. :) Próbáld nem betegségként megélni, elterelni a figyelmed és annnyira gyorsan elillan már ez a pár hét, éld meg minden pillanatát. :)

2022. máj. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Normális :) A baba simán nyomhatja ilyenkor, a tüdődet. A has leszálláskor sokak szerint kapsz már levegőt.
2022. máj. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!