Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha kozel van a lepeny a...

Ha kozel van a lepeny a mehszajhoz akkor mi a gyakoribb, hogy feljebb megy ahogy no a meh vagy hogy racsuszik a mehszajra?

Figyelt kérdés
2022. máj. 18. 19:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nekem 12. heten részben a méhszájon volt. Tegnap a genetikain ezt írták: hátsó fali lepény a fundusban- ahogy utánanéztem, ez a legjobb. Gondolom vándorol.
2022. máj. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Lecsúszni nem tud. Sőt, ahogy a méhed nő, feljebb vándorol.
2022. máj. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Távolodik,ha nem rajta tapad.


Nem elvándorol, csak ahogy nő a méh a helye látszólag máshova kerül a lepény mérete is nő.


Képzeld el úgy, hogy van egy lufi.

A szàja közelépen van egy pici pötty ( de annyira pici, hogy nem is tudod, hogy a szàján van, vagy mellette..

Ahogy felfújod szinte teljesen fentre is kerülhet.


Nekem mellsőfalinak indult.. aztán mellsőfal -fundus lett az egyik

Másik szintén mellsőfali, de nem veszélyesen elöl..

Viszont császárvonalon…

Konplikált szülésem volt.. a császàrt a legvégsőkig húzta a dokim, inkább kikönyökölték és vákuum lett..( beleegyezésemmel, mérlegeltünk)

2022. máj. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolso, pont az a furi nekem ait a lufis hasonlit is megerosit hogy az a bizonyos potty ahogy nagyobb lesz feljebb mehet de ugyanugy a “masik iranyba” is mehet, jelen esetbe a mehszJhoz. Nem?
2022. máj. 18. 21:34
 5/19 anonim ***** válasza:
Nekem hátsófali: 18. héten teljesen fedte, 24. héten félig, 28.-on teljesen felment. A nőgyógyászom mondta, hogy vissza már nem mehet :D de ez hátsófali, mellsőfalihoz nem értek :)
2022. máj. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Na pk ez is furi nekem. Ha a 18.heten fedte, akkor hol volt a 12.hetin? Nem volt meg rajta? Tehat megiscsak racsuszhat? 😅 nagyon parazok😅
2022. máj. 18. 22:30
 7/19 anonim ***** válasza:
12. héten nem emlékszem hol volt :) gondolom akkor is fedte, de 18. héten emlékezem hogy először egyáltalán beszéltünk róla. Ha kíváncsi vagy, akkor megnézem neked majd a 12. hetes papíron :)
2022. máj. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
12.hetin félig rajta volt. Sajnos csak milliméterekkel ment feljebb. Emiatt programcsászár lett. Amikor kiderült, hogy nincs esélyem természetesen szülni, nagyon megviselt. El kellett telni jónéhány hétnek, hogy feldolgozzam. Most már nem zavar.
2022. máj. 19. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A feljebb megy a gyakoribb.
2022. máj. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

4


Azért nem, mert a méhszáj ( lufiszáj ) nem tágul, nem nő, az fix.. a szövet többi része tágul ki így ekkora méretnél vagy marad ott.. vagy feljebb megy.

2022. máj. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!