Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha kozel van a lepeny a...

Ha kozel van a lepeny a mehszajhoz akkor mi a gyakoribb, hogy feljebb megy ahogy no a meh vagy hogy racsuszik a mehszajra?

Figyelt kérdés
2022. máj. 18. 19:41
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Magyaran szolva ha a 12.heten nincs rajta nem eri el, siman csak a mellso falon van akkor jo esellyel lehet mondani h nem is fogja mar elerni a mehszajat?
2022. máj. 19. 15:14
 12/19 anonim ***** válasza:
Nekem a 12 héten részben fedte, kisebb vérzésem is volt emiatt, de feljebb ment.
2022. máj. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
96%

Ha a 12.héten nem volt rajta, akkor nem is lesz. Sokaknak a 12.héten ha nincs panasz, nem szokták még a placenta helyzetét leírni, mivel au a 16-18.hétre alakul ki teljesen.

Nekem a 16.héten vérzés lépett fel, amikor kiderült hogy a lepény széle a méhszájon van. Most vagyok 28 hetes és egy mm-t sem távolodott, pedig azóta jócskát nőtt a méhem. Jobban nem "kúszott rá", mert azt nem tud, mivel az egy passzív szakasz, meg eleve nem a lepény vándorol, a méh fala tágul és húzza fel a lepényt.

2022. máj. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Csak ez nem ertem, h oke h a meh tagul de nem egy iranyba🤷🏼‍♀️ Ugyanugy tagul minden iranyba igy ahogy felfele viheti ugy nekem a logika azt diktalja h lefele is. Es ha a 16.18.hetre alakul ki a vegleges helyzete akkor miert tuti h a 12.heten csak kozel hozza akkor 16-18hetre nem lesz rajta v eri el?
2022. máj. 21. 21:08
 15/19 anonim ***** válasza:

Azt nem érted higy a tapadási pont az fix


Pont amiatt vándorol felfele mert minden irányba tágul szóval több szövet lesz a tapsási pont és a méhszáj közt..

2022. máj. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Aaaa… uristen ettol az utolso kommenttol vilagosodtam meg😅 oke igy mar ertem:) koszi
2022. máj. 21. 22:00
 17/19 anonim ***** válasza:
29 hetes vagyok,14hetes koromban momdta a doki,hogy a lepeny a belso mehszajhoz kozel tapad. Azt mondta kulonos aggodalomra nincs okunk,ahogy a terhesseg nol,ez ugy tavolodik el onnan. Sajnos azok koze tartozom akiknek nem tavolodott a terhesseg elorehaladtaval sem. Gorcsolgettem,volt minimalis barnazas hala istennek nem sok. A dokim pihenesre intett. 3het elteltevel mar szigoru fekves,3x2 magnezium. Most is ugyanott tartok sajnos szigoru pihenes,mert a lepenyem eleri a belso mehszaj felso polusat…
2022. máj. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Na, tehat megis ra tud “csuszni” :( sajnalom, kitartas
2022. máj. 22. 20:37
 19/19 anonim ***** válasza:
Sajnos igen…. Koszonom! :(
2022. máj. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!