Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A munkában gyakran előfordulna...

A munkában gyakran előfordulnak stresszes helyzetek és azt vettem észre, hogy mostanában könnyebben felidegeskedek, mint régebb. Ti mivel próbáltok nyugodtabbak lenni ? Van esetleg valami, ami segít, hogy jobban kezeljétek ezeket a helyzeteket ?

Figyelt kérdés

2022. máj. 20. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Magnézium és mindig emlékeztetem magam, hogy hamarosan már úgysem fogok bejárni plusz a gyermekemért mindent. Már pedig neki jobb a nyugalom.. Vezetés közben is, szoktam magam nyugtatgatni ilyenekkel..
2022. máj. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szintén magnézium és én is majdnem, hogy számoltam visszafelé a napokat meddig kell még ott lennem.

Ahogy telt az idő egyre jobban kezeltem. Nálam a közvetlen kolléganő volt a fő stresszforrás,de a végére már szinte csak mosolyogtam rajta.

2022. máj. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Engem áthelyeztek kevésbbé fizikai munkára ami viszont eszméletlen stresszes volt (emberek nyűgjével foglalkozni mindig nehezebb mint a háttérmunkát végezni).

Néha elkellett vonuljak megnyugodni, mert sajnos nagyon sok agresszív ember van, és normál esetben is biztonságiak tették ki őket....


Magnéziumot szedtem én is, és pofátlanul kivettem néha pár perc szünetet. Így is volt egy vénember aki rákoppantott a fejemre az újságjával mint valami rossz kutyának.


Mai napig felmérgel. Én is mantráztam, hogy nem kell sokáig kibírni, vissza se jövök ide stb. Kerestem is másik munkát.

2022. máj. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, a magnéziumot most én is veszem, mert alacsony szinten van.

Próbálom nyugtatni magamat, kisebb nagyobb sikerrel.

2022. máj. 20. 13:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!