Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Panelban lakó kismamák hogy...

Panelban lakó kismamák hogy bírjátok a meleget? Mit tesztek hogy elviselhetőbb legyen?

Figyelt kérdés
Általában 30-32 fok van a lakásban, nem bírom, többször zuhanyzom, iszok sok vizet és vizes ruházom magam, de így is elviselhetetlen. 32 hetes vagyok és már elég nagy a hasam, 12 kg híztam, folyamatosan ömlik rólam a víz.
2016. júl. 25. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Erős hideg esőzéskor és este 9 után tárj ki minden ajtót ablakot reggel 8ig ,aztán zárj be mindent .Ekkor kimegy a pára és bejön a friss levegő .
2016. júl. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Klíma
2016. júl. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Klima
2016. júl. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Lassmich Ruhe ***** válasza:
100%

Mi is panelban éltük meg az első terhességet, az albérlet volt, szóval klíma eleve felejtős volt, no meg pénzünk sem lett volna rá.

Mindazok mellett, amit az első válaszadó nagyon jól leírt, hogy nappalra teljes beárnyékolás és zárt ablakok, éjjel szellőztetés, az én feleségem kitett egy lavor hideg vizet a nappaliba a fotel elé, majd jártában-keltében hacsak pár percre is, de ezzel frissített magát egy kicsit, meg persze sima egyszerű ventilátort is beállítottunk, az folyamatosan ment.

2016. júl. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Lassmich Ruhe ***** válasza:
Lábvíznek gondoltam, csak visszaolvasva láttam hogy nem voltam elég pontos, bocsánat.
2016. júl. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igaz hogy már van kisgyermek, de nehezen.

Este 6-ra jövünk inkább haza a játszóról és ilyenkor csinálnék egy nagy kereszthuzatot, de mindig ilyenkor jut eszükbe szúnyogirtani és szószerint dől be a vegyanyag, mert olyan közel jár hozzánk a repülő, ha "kinyúlnék, elérném".legalább a gyermek repülősélménye megvan...

Minden nyáron mehfogadom hofy soha többé kondi nélkül, de addigra mindig elmúlik a forróság mire megvennénk és már nem fontos.

Pont felettem repült megint...ááách@#$@#!

2016. aug. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És miért ne, pont gyermekruhát kéne kiteregetneeem
2016. aug. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En is csak ventilatorral birom eviselni,folyamatosan megy.
2016. aug. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ventilátorral kibírható.
2016. aug. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!