Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetesen nagyon fáj jobb...

34 hetesen nagyon fáj jobb oldalt a mellem alatt és közepén is?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van valakinek hasonló problémája? Nagyon fáj jobb oldalt a mellem alatt és középtájt mintha égne a bőröm. Voltam vele orvosnál, nem tudnak vele mit kezdeni, a máj értékek is jók. Küzd valaki hasonló problémával? Esetleg aki szült már és neki is volt hasonló problémája, annak ez az érzés szülés előtt elmúlt?
2022. máj. 24. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Front érzékeny is lehetsz. A baba ott helyezkedik el, vagy baba nyom valami ideget.
2022. máj. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem szétnyílt hasizmomra mondták ezt a fájdalmat.
2022. máj. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es. És mi történt a szülés után? Vagy te mit tettél? Mitől keletkezett a szétnyílt hasizom
2022. máj. 24. 18:58
 4/4 anonim ***** válasza:

33 hetes vagyok én is. Szétnyílt hasizom terhesség alatt normális - hogy legyen helye nőni a babának -, de előfordulhat hogy túlságosan szétnyílik, erőltetés hatására pl, nekem hányós vírustól nem csak jobban szétnyílt, hanem egy-két helyen el is szakadt.

Nekem amúgy lepihenve nem fáj, csak ha sokat állok-megyek. Ágynyugalmat javasoltak, de 3 éves kisfiam mellett nehezen megoldható. :)

Nekem azt mondták, hogy szülés után pár héttel el lehet kezdeni egy speciális tornát, amitől újra összezárul, illetve ha az nem segít, akkor műtét, de ez ritkább eset.


De ha neked lepihenve is fáj, akkor valami más lesz az.

2022. máj. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!