Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cikinek számít nem borotválni...

Cikinek számít nem borotválni kb 7. hónaptól?

Figyelt kérdés

Nem érem el, nem látom, nem tudom megcsinálni. Férjem nem meri, fél, hogy megvág, ha neki állok tükörben, akkor meg még viccesebb, hogy maradnak kimaradt részek.

Gyantáztatni nem fogok, meg bírom ki.


2022. máj. 27. 09:25
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, egy magánklinikán szültem. Nekem nagy para volt a borotválás, mert milyen megalázó ez. Nem volt kötelező, de örültek neki, ha hagyod magad szülés előtt leborotválni.

Én akkor már ott szőrös voltam, mert nem fértem hozzá a hasamtol.


Mondtam is a műveletet végző szülésznőnek, hogy ez annyira ciki meg kínos, de ő csak nevetett rajta, hogy ugyanmár, el bírom képzelni, hogy ő ezt hányszor csinálja egy nap? Semmi nincs benne.


Szóval nyugi, a többség szőrösen megy oda. Senki nem fog fennakadni ezen.

2022. máj. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor nem nagy hassal is rövidre trimmelem, nem borotválom, mert ahogy terhes lettem, extrém érzékeny lett a bőröm.

Abban a férjed is tud segíteni, mert nem vág meg vele (az én párom amúgy is szeret ezzel néha bohóckodni, szóval majd mikor nagy lesz a pocak, kifejezetten hasznos lesz :) )


Nem mellesleg a szőr természetes. Én is azt szeretem jobban, ha sima odalenn, de egyáltalán nem tartom gusztustalannak, ha ott van azt sem, annyi hogy legyen karban tarva.


Kórházban, főleg szülés előtt szerintem mindenki tudja, hogy nem olyan könnyű azt leakrobatikázni onnan, szóval én nem aggódnék annyira rajta. Hidd el láttak ők már furcsaságokat annyit, hogy nem is gondolnánk. Ez pedig természetes.

2022. máj. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
11%

Látom itt is mindenki csak egy véleményt mondhat🤣🤣🤣aki máshogy gondolkozik az már csak szer lehet

Szeretem ezt az oldalt!

Egyébként jelzem h egy végleges szőrtelenítésnél is csak borotvalkozhatsz h erős és sötét szálak legyenek!

2022. máj. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
92%

Én egyáltalán nem is borotválom ott lent, néha rövidebbre nyírom és kész.

Amíg borotváltam, gyulladt volt a bőröm, fájdalmas benövések lettek rajta, illetve gyakran volt fertőzésem. Amióta nem borotválom, ezek megszűntek. Én sosem szégyenlem, miért is kellene szégyenleni azt, ami természetes?

2022. máj. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki!
2022. máj. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
90%
#13, 20 éve borotvát használok, még mindig kevés, gyenge és világos a szőröm.
2022. máj. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
90%

A borotvától megerősődik és 2 hónap alatt hosszú is lesz.


Csakhogy ez nem vélemény, hanem hülyeség.

2022. máj. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Elfogadom mindenki véleményét, de nyilván jobban örülök a számomra pozitív válaszolnak, hogy sokan írták, hogy nem ciki és más is küzd vagy küzdött ezzel.


Én is utálom alapjáraton is szőrteleníteni, nemhogy most.

2022. máj. 27. 10:32
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, most ez így hülyén hangzik, tudom, de nem azt nézi a doki/szülésznő, hogy milyen a csomagolás, hanem hogy mi van bent. :) Az igénytelenség, ápolatlanság az ciki tényleg, de maga a szőr nem az.
2022. máj. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
A terhességem végét a kórházban töltöttem, szerencsémre én elértem magamnak, tükörrel megnéztem utana. De sokan nem érik el, nem hajolhatnak, nem zavarja őket, stb. Ne parázd túl. Neked legyen komfortos, ne érezd magad kellemetlenül. Csak ez számít.
2022. máj. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!