Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cikinek számít nem borotválni...

Cikinek számít nem borotválni kb 7. hónaptól?

Figyelt kérdés

Nem érem el, nem látom, nem tudom megcsinálni. Férjem nem meri, fél, hogy megvág, ha neki állok tükörben, akkor meg még viccesebb, hogy maradnak kimaradt részek.

Gyantáztatni nem fogok, meg bírom ki.


2022. máj. 27. 09:25
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
4%
Ciki
2022. máj. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem elektromos borotvát, azzal nem tudod megvágni magad, így vakon is meg tudod csinálni. Amúgy én nem azért borotváltam, mert érdekelt, hogy mit fognak szólni, hanem mert engem nagyon zavar, ha szőrös vagyok.
2022. máj. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
19%

Nem


De én nagyon nem érzem magam komfortosan, ha van.


Ezt a nem érem elt sosem értettem, mert én 20 kg hízással, 41+1 terhesen is megcsináltam..


Pocak nélkül is vakon borotválom..


Szóval nem ciki, de nem gondolom lehetetlen küldetésnek..

2022. máj. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
79%

Én gyantáztatom kb. egy éve. Előtte borotváltam, de mára ténylegesen sokkal gyengébb, kevesem szőröm van (mégha nem is tudom megmagyarázni miért), így már elviselhető és gyors művelet. Magamnak azért intim területen nem csinálnám és a helyedben nem is állnék neki most kozmetikussal sem.

Én nem érzem magam komfortosan szőrösen, így én fogok borotválkozni szülés előtt (elérem, bár nem látom, de érzem). Nekem így higiénikusabb érzet egy menstruáció is pl. ha éjjel betétet használok, így gondolom szülés után is jobban fogom így érezni magam.

Egyébként beöntést adnak, nyulkálnak benned, látnak belőled mindent kifolyni, kitolsz egy babát, látnak izzadni, vergődni kócosan, a legkiszolgáltatottabb helyzetedben. Hidd el senkit nem fog érdekelni némi szőr, szóval csak akkor foglalkozz vele, ha téged feszélyez, ott senki nem fog megrökönyödni rajta. :)

2022. máj. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
81%

Én a 20. hét után már rosszul voltam a hajolgatástól, felkavarodott a gyomrom, így elkezdtem gyantáztatni kozmetikussal. Nem mondom első 1-2 alkalom nem a legszebb élmény, de idővel kevesebb szőr nő, és az intim területek kivételével meg sem érzed. Intim részen pedig max sziszeg az ember egy kicsit :D én már vissza sem akarok térni a borotvához, bejön ez a rendszer, 3-4 hétig nem kell foglalkozzak vele.

Lehet, hogy a kórházban majd megborotválnak, de emiatt ne legyen rossz érzésed, cikinek sehogysem ciki. Ha téged nem zavar (engem nagyon zavart), akkor jól van az úgy.

2022. máj. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

Én egy napot nem bírok ki borotvalozas nélkül, nem érzem jól magam akkor.

Valahogy kifejlesztettem egy látatlanban borotválós képességét. Pedig már felkészítettem a férjemet, hogy ő fogja csinálni, ha nem látok oda. 😂

De ha téged nem zavar, szerintem ne törődj semmivel. Csináld azt, ami jól esik.

Amúgy valaki tudja, hogy a kórházban borotvalnak -e még szülés előtt? Nem vagyok képben.

2022. máj. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem vágom,meg pedig nem látom évek óta, nem hajlik a hátam. Gyakorolj, de ha téged nem zavar hagyd úgy.
2022. máj. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom cikinek. Én el fogok menni gyantáztatni, mert nekem nagyon kényelmetlen és nyáron a nagy melegben leszek a “legterhesebb” 🙂. Biztos fájni fog elsőre, de kibírom. Ha neked nem kényelmetlen ne aggódj ezen. Mindennapos, hogy ilyesmit látnak. Könnyű szülést!
2022. máj. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%

Én még a szülés napján megborotváltam, hogy azért mégse menjünk oda borostásan. Aztán amikor szülés után már itthon alaposabban megnéztem, hogy milyen maradt szülés után a gát tájék, akkor találtam ott olyan szőrös részeket, hogy csak pislogtam. ;D

Azt hittem, tükörrel maximálisan jól megoldottam. Hát nem, tévedtem. De a kórházban a kutyát nem érdekelte. :)

Nekem komfortosabb, ha le van borotválva, 1 héttel szülés után már leszedtem, mert rettenetesen zavart.

De nyilván ha neked nem kényelmetlen, akkor hagyd.

2022. máj. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
74%

Csak akkor ciki ha te cikinek érzed....


Amúgy valóban nem lehetetlen küldetés én orvos előtt azért megcsináltam, mert én inkabb éreztem magam kellemetlenül a szőr miatt, mint hogy valahol véletlenül kihagyom...

Vizsgálat előtt egyébként meg is jegyeztem viccesen, hogy nem tudom milyen fazont sikerült csinálni nem vállalok felelősséget érte 🤣🤣🤣🤭

2022. máj. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!