Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cikinek számít nem borotválni...

Cikinek számít nem borotválni kb 7. hónaptól?

Figyelt kérdés

Nem érem el, nem látom, nem tudom megcsinálni. Férjem nem meri, fél, hogy megvág, ha neki állok tükörben, akkor meg még viccesebb, hogy maradnak kimaradt részek.

Gyantáztatni nem fogok, meg bírom ki.


2022. máj. 27. 09:25
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy ciki. Elkéne felejteni végre ezeket a dolgokat, hogy nőgyógyászhoz frissen szőrtelenített pihe-puha puncival megyünk.

Tiszta legyél és kész.

Az orvos nem a szőrödet nézi hogy mekkora és hány napja lett leborotválva.

Én is még le tudom magamnak borotválni de amióta terhes vagyok kipattogok oldalt a bugyi vonalán. Szerintem az csúnyább mint a szőr.

Majd ha esetleg én se tudom akkor szakállnyíróval rövidre szedem aztán csókolom. Nekem is csak a borotva jó és többször fordul elő hogy viszketek és folyásom lesz tőle, erre azt mondta a dokim hogy akkor ne is szőrtelenítsek.

Azért szedem le én is mert viszket ahogy megnő a szőr.

Ja és egyébként ez most egy átmeneti állapot, ennyit ki lehet bírni pici szőrrel.🙂

2022. máj. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
Durva bozonttal mentem szülni épp emiatt, a lőtéri rühes kutyát nem érdekelte. Császárom volt, arra emlékszem, hogy a doki szólt a műtőssegédnek, hogy a tetejét borotválja le és kész.
2022. máj. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

Ha gátmetszés van, vagy máshol is kell varrni akkor jó ha nem szőrös. Emiatt mifelénk a szülésznő borotvál le.

Nekem nagyon nagyon sűrű és gyorsan növő (de mindenhol ilyen erős szőrzetű, hajú vagyok). Én még itthon levágtam, ahogy tudtam, maradtak vissza szálak biztos, de mondom ha ezt meghagyom bentre, 3borotvát is elhasználhatnak mire levágják 🤣 aztán úgy alakult hogy egyszerre 3an szültünk, szülésznő a kitolási szaknál kérdezte, hogy "jaj borotválni kell?" mondom már megoldottam otthon..

De ha nem annyira erős a szőr legfőképp hüvelynél meg gátnál akkor nem gáz szerintem.

2022. máj. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%

A borotvától nem lesz sűrűbb és hosszabb, csak levágod a végét, ami idővel elkopik és elvékonyodik, és az erős tő fog nőni utána,emiatt tűnik úgy mintha erősebb lenne. Ha meghagyod utána hogy nem vágod le, akkor ugyanúgy elvékonyodik a vége egy idő után. Olyan mint a haj, ha levágod a töredezett végeket rendszeresen, akkor olyan mintha gyorsabban nőne, mivel a vége nem vékonyodik és törik el.

Terhesség alatt viszont a hormonok hatására a szőrnövekedés fokozott lehet, amikor nem csak gyorsabban de több is nő, ami viszont kihullik szülés után. Ezek mind borotválástól függetlenek.

2022. máj. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki dehogyis!
2022. máj. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
18%
Szóval, ha leborotválom a hajam, akkor erős, vastag szálú, dús hajam lesz? Mert akkor már szaladok is🤣
2022. máj. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!