Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elolvasnátok? Ez mi lehetett?

Elolvasnátok? Ez mi lehetett?

Figyelt kérdés

35 hetes vagyok ma.

Múlt hét pénteken voltam dokinál, megnézte a méhszájam, minden rendben volt, teljesen zárt.Mondtam neki, hogy azon a héten hétfőn hagytam abba a 10 napos kúp kúrát, mivel volt nyúlósabb, zöldes folyásom, de a kúpok elhasználása után is tapasztaltam picit ilyen folyást.Megnézte, azt mondta nem lát semmilyen ferőzést, meg semmi olyat, ami miatt újabb kúp kéne, azt mondta a bővebb folyás normális a terhesség vége felé főleg.

Azóta mosakodtam reggel is este is intim mosakodóval, és talán kétszer volt picit nyúlosabb folyásom, ami hasonlított a kúp előttihez.

De ma kb délben mikor elmentem WC-re, mikor megtöröltem magam elég bő folyás volt a papíron, nyúlosabb, zöldes megint....ez most mi lehetett?Visszajött?vagy nyákugó?amúgy azóta semmi sem volt, jósló fájásaim már vannak, de inkább éjjel, nap közben nagyon enyhe és max 1szer egy nap.

légyszi ne írjatok olyat amitől rám jön a frász:)

amúgy a babus mozog rendesen azóta is, csuklik is meg minden:)UH-n 1-én voltunk, minen oké volt, elvileg dokihoz meg UH-ra is másfél hét múlva kell mennem.

Ja és nincs magán dokim, szóval ne írjátok légyszi hogy hívjam fel.

Bocsi, hogy hosszú lettem, nem is azt várom, hogy mondjáto meg hogy ez most konkrétan mi, hanem csak véleményekre, tapasztalatokra vagyok kíváncsi, első babám:)


2010. szept. 18. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
A nyákdugó nem zöldes... a színtelentől a véres-barnásig változhat a színe, de sosem zöld. Én valami fertőzésre gondolnék, főleg, hogy már volt hasonló. Hétfőn menj vissza a kórházba és nézzenek meg újra! Terhesség alatt eleve könnyebb összeszedni minden vackot!
2010. szept. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem a nyakdugóm az inkáb rózsaszin volt és nem zöld

szerintem ez más,még nem szűlsz mivel nincsenek fájásaid

mondjuk azért az én babám is mozgot a vajudás alat sőt akkor kőltőzőt le

kellemes babavárást

2010. szept. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

oké...köszi...akkor tuti nem nyákdugó volt.

Mondjuk, azért én is gondoltam, hogy nem nyákdugó...főleg mert inkább hasonlított ahhoz, ami már volt a kúp előtt.

2010. szept. 18. 15:51
 4/6 A kérdező kommentje:
ja és nem volt teljesen zöld, volt átlátszó része is, csak néhol volt zöld, ahol jobban egybeállt a papíron.
2010. szept. 18. 15:53
 5/6 A kérdező kommentje:
amúgy ha nem nézem meg a papírt, észre sem veszem...akkor mi van?met azóta sem volt....
2010. szept. 18. 15:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a nyákdugó pisiléskor ment ki, nem a Wc papíron volt!
2010. szept. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!