Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombikos kismama vagyok 15...

Lombikos kismama vagyok 15 hetes.Eddig erős szekrekedesem volt,amit a progeszteron okoz és kb.1 hete ez teljesen elmúlt.Semmi más panaszom vérzés stb nincs.Csak félek, és nem tudom,hogy minden rendben lehet-e?

Figyelt kérdés
2022. máj. 29. 10:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

Azért a szekrekedes se tart örökké. Probléma meg sajnos bármikor adódhat 😩 pl tegnap volt egy kismama akinek kozepidos terhesen lesz vetélés indukcioja kromoszóma rendellenesseg miatt.


Nemsokára mész úgyis a következő uh-ra, ott ki fog derülni, hogy mi a helyzet.

2022. máj. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs semmi baj, lehet a meleg miatt több folyadékot is fogyasztol. Nekem is volt időszak amikor ilyen problémát okozott a progeszteron, aztán elmúlt majd megint visszajött.

Szerintem a székrekedésből ne vonj le ilyen messzemenő következtetéseket...Nem mellesleg a első trimeszteri tünet is lehet a székrekedés, de te már a másodikban vagy.

2022. máj. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jövő héten már megyek ultrahangra.Prenatesztet csinaltattunk,mindenre negatív eredmény jött ki.Inkabb attól tartok,hogy az én szervezetem produkál valami rendelleneset,ami veszélyes lehet a babára.
2022. máj. 29. 11:17
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A normális székletrendezés mitől lenne veszélyes a babára?
2022. máj. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A progeszteron szint csökkenés miatt aggódom.
2022. máj. 29. 11:56
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
De ha folyamatosan szeded a progeszteront akkor nem csökken a szint. Az nem tűnik csak el.
2022. máj. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Enis lombikhos kismama vagyok en ma vagyok kerek 16 hetes, nekem issze vissza volt mar szekrekedes aztan hasmenes. Sztem emiatt ne aggodj. Nem jele egy esetleges bajnak…

Nekem amugy mar a 12.heten le lett epitve a progeszteron

2022. máj. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Még most is szedem a progeszeron tablettát napi 1 szemmel,a héten lett csökkentve az adagon,de 1 hét múlva el kell hagyni már.
2022. máj. 29. 13:43
 9/11 anonim ***** válasza:
62%

Semmi baj nincsen, nekem még az epém is görcsölt tőle, az ügyeleten kötöttem ki. Amióta nem szedem, nincs gondom az epével. (Ellazult az epehólyag tőle és pangott).

Valószínűleg most fog normális értékre menni a progeszteron szinted, mert eddig profilaktikusan kaptad, holott a laborok alapján lehet nem is lett volna rá szükséged.

2022. máj. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A lombikos kommentelo vagyok, hogyhogy ilyen sokaig kapsz progi potlast? Furi🤔 bajt persze nem tud okozni de mar regesreg termeli a mehlepeny, folosleges. Na mindegy, a lenyeg h no para:)
2022. máj. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!