Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előre megterveztétek a baba...

Előre megterveztétek a baba nemét?

Figyelt kérdés
Bevetettetek-e valamilyen praktikát annak érdekében, hogy fiú vagy lány foganjon? Ha igen mit? És bevált?
2010. szept. 18. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindig kisfiút akartam, főleg első gyereknek. :)

2,5 év próbálkozás után már teljesen mindegy, hogy milyen nemű lesz, csak egészségesen szülessen meg.

2010. szept. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi kisfiút szerettünk volna, a Jónás naptárt alkalmaztuk és bejött! :)

Néhány hét múlva már a karjaimban is tarthatom!


35 hetes km

2010. szept. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi lugositottunk, apjuk fiut szeretett volna eloszor. Hidegverrel vette tudomasul, hogy fia lesz a 24. heten...most vagyok a 34.hetben. Remelem mikor kibujik is fiu lesz mert minden kislanyka cuccot elajandekoztam amit eddig kaptam.
2010. szept. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Most tervezzük (már van egy lányunk, és most egy fiú is kellene).

Az előbb regisztráltam egy oldalon, amin van egy naptár.Megadja a napokat attól függően, milyen neműt szeretnénk.Kíváncsi vagyok bejön-e.

2010. szept. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi lanyt szerettunk volna mind a ketten es teljesen meg is voltunk gyozodve rola hogy kislany lesz. Jonas naptar semmit nem er, en nem is akkor estem teherbe amikorra irta (hot vezettem, ovu teszteltem). Ugy jott ki hogy ugy voltunk egyutt hogy elvileg kislanynak kene lennie, kinai naptar kislanyt ir, minden "jel" arra utalt hogy lany lesz. Es fiam lesz! :) De mindegy is, nem az a lenyeg, hanem az hogy lesz egy gyonyoru pici babam. :)
2010. szept. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi lányt szerettünk volna, anyám és húgom meg fiút. És lány lett!:D anyámék nagyon csalódottak voltak, mondván, hogy olyan hiú lesz majd mint én, és ugyanúgy a szépségével lesz elfoglalva. Szerintem ez hülyeség... nna mindegy abban a hónapban pont elfeledkeztünk mindenröl, még szülinapi ivászat is volt. Ennek ellenére az lett amit szerettünk volna. De fiúnak is nyílván örültünk volna hiszen a mi vérünk!:)

22/L

2010. szept. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a 4. babámat várom. Mindegyiknél tudtuk, hogy melyik napon fogant. Megnéztem a kínai naptár szerint és amikor fiút jósolt lányom lett és fordítva. Egyszer sem jött be.
2010. szept. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hello! Czeizel Endre: Születésünk titkai c. könyvében leírja, hogy, ha fiút akarsz, akkor ovu előtt maximum 24 órával kell összehozni, vagy uvu után. Ha lányt, akkor ovu előtt több, mint 2 nappal. Amikből fiú lesz, gyorsabbak, de rövidebb ideig élnek, a lányok pedig lassabbak, de tovább élnek.
2011. febr. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!