Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi okozhat nagyon hamar magas...

Mi okozhat nagyon hamar magas hcg szintet?

Figyelt kérdés

Fix ovunál(lh,hö)nagyon hamar lett erős a hcg teszt.

Aggódom, hogy ez nem terhesség.


2022. jún. 4. 04:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/79 anonim ***** válasza:
És a mola terhesség hogy mutatható ki? UH alapján.
2022. jún. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/79 anonim ***** válasza:
84%
Tényleg felesleges ez már, miből állna venni egy digitális tesztet 🤦‍♀️
2022. jún. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/79 A kérdező kommentje:
Igen de csak késöbb,és szövettan.nem lesz élő a terhesség!
2022. jún. 4. 09:11
 34/79 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban ez a helyzet, amire bár kicsi az esély, akkor az látható uh-n.

És egyébként az egy potenciálisan életveszélyes állapot, tehát ha te tényleg ezt gondolod, hogy lehetséges, akkor nem tudom, mire vársz.

De egyébként erre baromi kicsi az esély.

Szerintem simán hamarabb fogant, és van egy kicsi progezsteron hiány, azért volt a pecsételés. Ez gyakori, van, hogy semmit nem jelent, elmulik magától, de van, hogy a gyógyszer megmenti a terhességet.

Akárhogy nézzük, nálad a tények: erős pozitív teszt és pecsételő vérzés. Ez a kettő bőven elég lenne arra, hogy megmutasd magad egy orvosnak.

2022. jún. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/79 A kérdező kommentje:

Magyarázd el kérlek ,hogy mitő olyan szuper? Ha 2-3hetet ír sem valós. A hőm mensitől ovuig 36.5 ha terhes vagyok 37 körül van.mindig. ha megnézed a hőt akkor látod ,hogy mennyi volt!

Ha 1-2hetet ír se vagyok okosabb mert akkor se tudom hogy mi a helyzet mert írtó erős lett a 10 teszt rögtön!

2022. jún. 4. 09:20
 36/79 anonim ***** válasza:
92%
Feladom 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2022. jún. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/79 anonim ***** válasza:
92%
Akkor ülj otthon és ha bajod lesz majd visz a mentő 🤦‍♀️ erős teszt, vérzés jó van az úgy keddig, szombat van🤦‍♀️ és ragaszkodik ahhoz hogy most esett teherbr🤦‍♀️
2022. jún. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/79 anonim ***** válasza:
92%

Tényleg mindenki kedvesen próbál segíteni, mint láthatod nem volt ilyen esetünk, de sajnos neked semmi válasz nem tetszik. Attól hogy tapasztalatunk ilyen téren nincs, attól nem kell mindenre elég agresszívan reagálni. 5 hónapos apróság anyukája vagyok, mi is nagyon sokat vártunk a babára, de (ez viszont tapasztalat) ne legyél agresszív, ideges, vegyél egy mély levegőt nyugodj le, aztán pörgesd le fejben a dolgokat, ne marj el magad körül embereket.

Ha holnapig akarsz várni a 10es tesztre, akkor Te tudod, kórházba is mehetsz, de ha nem mész, akkor legalább tarts egy nyugis hétvégét keddig, akkor úgy is mész laborba. Hidd el, itt senki nem akart rosszindulatú lenni :)

2022. jún. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/79 A kérdező kommentje:

Jobb is ha feladod.


34

Ha mola lenne se lehet még megállapítani sajnos.

Nincs az a doki ,uh aki azt már ilyen hamar tudná.

Nekem csak annyi volt a szövettanomban ,hogy nem zárható ki a mola terhesség.


Progikrémet ,evitamin ,infolicot,aspirin protectet szedek folyamatosan.

2022. jún. 4. 09:40
 40/79 anonim ***** válasza:
100%

HA 1-2 hetet ír. HA.

És ha 3-4? Vagy 4+?

Te meg vérezgetsz, barnázgatsz?

Akkor egy orvoslátogatás megmentheti a magzatot.

2022. jún. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!