Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi okozhat nagyon hamar magas...

Mi okozhat nagyon hamar magas hcg szintet?

Figyelt kérdés

Fix ovunál(lh,hö)nagyon hamar lett erős a hcg teszt.

Aggódom, hogy ez nem terhesség.


2022. jún. 4. 04:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/79 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon picit olvass utána, már a terhesség viszonylag fiatal szakaszában vannak árulkodó jelek. Ráadásul ha neked már ilyesmi volt is, akkor ha ezt mondod az orvosnak, akkor azonnal ebbe az irányba fog elkezdeni vizsgálódni.
2022. jún. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/79 anonim ***** válasza:
86%
40es hagyd rá hát senki véleménye nem érdekli, ő tud magáról mindent, már diagnosztizalta is önmagát hát minek kellunk mi 🤦‍♀️
2022. jún. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/79 A kérdező kommentje:

41 köszi

Nekem még nincs elmaradt menszeszem.

És remélem ,hogy nem mola🙏🙏


Kiváncsi lennék ha esetleg volt egy korábbi peteérés akkor is jelez a hő és lh teszt?


Kedd reggel hcg ha addig nem jön meg. Ha igen akkor péntek 3.napi horomon sorral.

Egyébként kedd ,szerdán kéne megjönni.

2022. jún. 4. 10:19
 44/79 anonim ***** válasza:
100%

A hő önmagában semmi. Nekem sose működött, ha kicsit melegebb volt pl az éjjel, már nem pontos.

Az lh meg a hcg termelődését alapján ki szokott ugrani. Éppen ezért sokan jóstesztnek használják az lh tesztet.

2022. jún. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/79 A kérdező kommentje:

44

Köszi

Keddtől szombatig teszteltem. Szombaton vigyorgott a cb és a fecellen is erősebb lett mint a kontroll csík. Ezért gondolom hogy az volt a csúcs. Tovább nem teszteltem.

2022. jún. 4. 12:01
 46/79 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen kizárt, hogy a szombati Lh csúcsból már csütörtökön ilyen erős teszt legyen.

Azt szokták ugye mondani, hogy onnantól kezdve még kb. 24 óra a peteérés, az ha meg is termékenyítődik, még napokig vándorol, aztán beágyazódik, elkezdi termelni a hormont, de az még megint a napok, amire kimutatható lesz.

Ezért szokták azt mondani, hogy akinek pontosan középidőben van a peteérés, az a nem várt napján, azaz pontosan két héttel később teszteljen, mert akkor már mutathatja teszt, de sokaknak még akkor sem.


Ide teszek egy képet, a középső teszt volt nekem a legelső, mindig pontos ciklusaim voltak, és kettő nappal a kimaradt menstruáció után reggel csináltam a középsőt. A másik kettő két nap elteltével készült (első vizeletből és délután), és aznap délelőtt vettek vért, akkor már 1300 volt a hcg.



[link]

2022. jún. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/79 A kérdező kommentje:

Köszi

Tudom ,hogy néz ki egy fogantatás és ezért is aggódom.

Szerintem kizárt a terhesség.

Ezért mertem megkérdezni ,hogy mi lehet ami ilyen hamar ekkora hcg szintet csinál.

4 napja véreztem egy délután azóta egy ici pici barna csütörtökön.

Én nem látom értelmét az ügyeletnek.nem gondolnám ,hogy bármi okosat tudnának mondani azon kívűl ,hogy nem látnak még semmit és várjak.

A progeszteron nem csodaszer(bár az lenne)

Ha el akar menni egy terhesség akkor a progi se tartja vissza. Ritka eset ha valakinek ténylegesen progi hiánya van.

Sajnálom ha megbántottam valakit mert nem úgy cselekszem ahogy ő gondolja.

Igen az én életem az én döntésem,én így látom jónak a dolgokat. Kedden mindenképpen beszélek a dokimmal hátha tud egy picit nyugtató ,bíztató dolgokat mondani.

Remélem ,hogy minden rendben lesz nálam🙏

2022. jún. 4. 13:22
 48/79 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem akkor volt peteérésed, amikor gondolod.

Méhen kívülinél szokott még nagyon korán pozitív lenni rá teszt, így, hogy összevissza vérezgetsz, én ettől jobban tartanék, mint a molától.

2022. jún. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/79 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is méhen kívülire vizsgálódtak, amikor sokat pecsételtem. Végül nem az volt, és csak a 12.hét körül szűnt meg. Rengeteget idegeskedtem miatta.
2022. jún. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/79 anonim ***** válasza:
68%
iker terhesség, méhen kivüli terhesség és hormon probléma is lehet,
2022. jún. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!