Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mit tegyek? 6...

Szerintetek mit tegyek? 6 napja vagyok a kórházba azóta csak vérvétel nst és oxit kapok . Mást nem csinálnak. Menjek át másik kórházba vagy már nem tudom

Figyelt kérdés
Tudnátok tanácsot adni

#Terhesség 39 hét
2022. jún. 4. 05:56
 1/9 anonim ***** válasza:
3%

Nekem 5 hónapot kellett várni a műtétre, mert az előírt kötelező kvótát már elérték, utána további 1-et, mert még nem érkezett meg nekik a működési keretösszeg.

Amennyiben fizettem volna 400e-et úgy 2 nap a várakozási idő.

2022. jún. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Tudom, hogy nem könnyű, de türelem. Szerintem ne menj át másik kórházba. Indítani nem fognak, ha nincs semmi probléma
2022. jún. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
1-es te miről beszélsz? 5 hónapot vártál a szülésre?
2022. jún. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Miért fektettek be? Van valami probléma, vagy csak elérted a terminust?

Te milyen ellátást várnál? Mit szeretnél, mit csináljanak?

2022. jún. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Ugyan ezek a kérdések merültek fel bennem is.

Hol tartasz?

Miért fektettek be?

Mégis mire gondolsz, mit kellene tenniük?


Amíg nálunk nem éri el a terhesség a 42.hetet, ez a protokol

Utána indítanak csak, addig minden nap nst... de be nem fektetnek, csak ha indokolt (vizesedés, messziről bejárás... stb) de ílyenkor sem csinálnak mást.


Azt már meg se kérdezem, az 1es miről beszél?! 🤣

2022. jún. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem az 1-es nem terhesség miatt várt 5 hónapot, vagyis remélem😃 más műtétre várhatott, de nem befektetéssel, na ezt simán el tudom képzelni
2022. jún. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Igen, csak akkor nem tudom mit keres itt a válasza, és miért érezte magát megszólítva 😃
2022. jún. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%

Hát elmondta :D

Kipanaszkodta magát, mert amúgy nem tagadhatjátok, elég frusztráló helyzet.

2022. jún. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért fektettek be és hányadik héten vagy?


Engem epepangás miatt fektettek be azzal, hogy már aznap megszülesztenek, de aztán nem romlott annyira a vérképem, mint "remélték" :D így 3 hétig hallgattam ezt, hogy milyen életveszélyben vagyunk, miközben körülöttem mindenki megszült. Utána meg megcsászároztak. Szóval így lett olyan programcsászárom, amire nem számítottam, mert addig indítással fenyegettek. (Ráadásul a takarítónőtől tudtam meg egy nappal előbb, mint a nagyviziten mondták volna :D) Később kiderült, amikor egy rokonom is így járt és neki használt, hogy kaphattam volna gyógyszert is az epepangásra, akkor azért elég pipa voltam. Na de ma már mindegy, elengedtem - minden jó, ha vége jó!

2022. jún. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!